Шпаклівка і штукатурки

Виберіть підкатегорію
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Акрилова фінішна шпаклівка "Aura Fix Finish Spakel"
  Aura Fix Akryl Spaсkel - нтер’єрна акрилова фінішна шпаклівка призначена для часткового, шовного та суцільного шпаклювання поверхонь перед нанесенням фінішного покриття. Також рекомендується для вирівнювання, заповнення невеликих нерівностей, поглиблень і швів поверхні. Не слід застосовувати в місця..
 • Стартова гіпсова шпаклівка "ArtEco EcoIzo"
  Стартова гіпсова штукатурка EcoIzo призначена для внутрішньої обробки поверхонь стін і стель.Характеристики:Пластична. Стійка до усадки. Паропроникна. Комфортна у використанні. Створює комфортний клімат в приміщенні. Технологічно стійка до майбутньої обробці. Екологічно чиста...
 • Структурна штукатурка "Aura Dekor Puts Баранець"
  Акрилова водно-дисперсійна декоративна структурна штукатурка (типу «баранець»). Зерно 1,5 мм.    Готова до застосування.     Має гарну адгезію до основи.     Легко наноситься і структурується.     Одержуване покриття стійке до ..
 • Структурна штукатурка "Aura Dekor Puts Короїд"
  Акрилова водно-дисперсійна декоративна структурна штукатурка (типу «короїд»). Зерно 1,5-2.0 мм.    Готова до застосування.     Має гарну адгезію до основи.     Легко наноситься і структурується.     Одержуване покриття стійке д..
 • Суміш штукатурна декоративна ANSERGLOB ТМК 110 «короїд»
  Суміш штукатурна декоративна ANSERGLOB ТМК 110 «короїд» біла, з грануляцією зерна 2,0 мм; 2,5 мм; 3,5 мм (під фарбування) призначена для виконання декоративного, тонкошарового оштукатурювання як внутрішніх, так і зовнішніх стін будівель, а також в системі скріпленої теплоізоляції ANSERGLOB. Наносить..
 • Суміш штукатурна декоративна ANSERGLOB ТМК 112 «короїд»
  Суміш штукатурна декоративна ANSERGLOB ТМК 112 «короїд»  сіра з грануляцією зерна 2,0 мм; 2,5 мм; 3,5 мм (під фарбування) призначена для виконання декоративного, тонкошарового оштукатурювання як внутрішніх, так і зовнішніх стін будівель, а також в системі скріпленої теплоізоляції ANSERGLOB. Нан..
 • Суміш штукатурна стартова "ANSERGLOB ВСТ 20"
  Суміш штукатурна стартова ANSERGLOB ВСТ 20 цементно-вапняна сіра, призначена для виконання основного вирівнюючого штукатурного шару на міцних недеформуємих основах з важкого бетону, шлако– і керамзитобетону, пиляного каменю–черепашняку, керамічної і силікатної цегли та інших матеріалів (крім ніздрюв..
 • Тонкошарова гіпсова шпаклівка "Knuf Fugenfuller"
  Фугенфюллер - суха суміш для шпаклювання від виробника з світовим ім'ям Knauf, що складається з гіпсу зі спеціальними полімерними наповнювачами. Спектр робіт, при яких знаходить своє застосування Фугенфюллер Кнауф, досить широкий. Ця шпаклівка яканайкраще підходить у випадках, коли потрібно закрити..
 • Тонкошарова гіпсова шпаклівка "Knuf HP Finish"
  Шпаклівка КНАУФ НР Фініш являє собою суху суміш на гіпсовій основі з полімерними добавками. Застосовується для тонкого шпаклювання стін і стель житлових приміщень зі звичайною вологістю повітря (в т.ч. кухні і ванні кімнати в житлових приміщеннях).Суха суміш для тонкошарового шпаклювання всер..
 • Тонкошарова гіпсова шпаклівка "Knuf HP Start"
  КНАУФ НР Старт суха суміш на основі гіпсу з наповнювачем і полімерними добавками для штукатурення вручну стін всередині приміщень з нормальною вологістю, включаючи кухні і ванні кімнати. При нанесенні на гладкі невбираючі основи (наприклад, бетон) необхідна попередня обробка адгезійними грунтовками,..
 • Універсальна гіпсова штукатурка " Knauf Rotband"
  Ротбанд - універсальна суха штукатурна суміш на основі гіпсового в'яжучого з добавками, що забезпечують підвищену адгезію. Як показує практика, на сьогоднішній день багато хто до цих пір не знають всіх можливостей універсальної штукатурки Ротбанд. Штукатурка Rotband- цікава тим, що за одне нанесенн..
 • Універсальна шпаклівка на основі цементу "Polirem 421"
  Мінеральна шпаклівка на основі цементу для закладення стиків, швів, тріщин, вирівнювання невеликих ділянок поверхні всередині і зовні приміщень.Застосування: для зовнішніх і внутрішніх робіт в сухих і вологих приміщеннях використовується длязакладення швів, стиків, тріщин кріплення ел..
 • Універсальна шпаклівка на основі цементу "Polirem 421"
  Високоякісна універсальна фінішна шпаклівка на основі цементу для зовнішньої і внутрішньої обробки тонким шаром. Характеризується пластичністю, міцністю, високим ступенем білизни, зручністю в роботі. Особливо рекомендується для високоякісної обробки фасадів будівель.Застосування: для зовнішніх і..
 • Фінішна гіпсова шпаклівка "ArtEco Ecosaten"
  Фінішна гіпсова шпаклівка Eco Saten використовується для фінішної обробки поверхонь. Властивості:Пластична та еластична. Висока ступінь білизни. Стійка до усадки. Можливість створення фактурної поверхні. Паропроникна. Зручна і економічна в застосуванні. Створює сприятливий клімат..
 • Цементна шпаклівка "Knuf HP Finish Zement"
  КНАУФ НР Фініш Цемент - суха суміш заводського виготовлення на основі цементного в'яжучого, мінерального заповнювача і полімерних добавок для підвищення адгезії. КНАУФ НР Фініш Цемент застосовується для зовнішніх і внутрішніх робіт в якості тонкошарового проміжного покриття перед нанесенням декорати..
 • Шпаклівка гіпсова "EUROGIPS SATEN"
  Сатенгипс EUROGIPS SATEN - суха будівельна суміш на основі природного гіпсу з додаванням пластифікаторів, які уповільнюють процеси схоплювання і підвищують пластичність готової розчинної суміші. Застосовується для чистового вирівнювання поверхонь стін і стель з гіпсокартонних листів, гладкого і пори..
 • Шпаклівка гіпсова "Plaro Finish"
  PLATO Finish – це високоякісна фінішна шпаклівка українського виробництва, вироблена з натурального гіпсу, що добувається унікальним закритим методом з єдиної в Україні гіпсової шахти. PLATO Finish використовується для фінішного оздоблення різноманітних поверхонь.Застосування:Застосовується ..
 • Шпаклівка гіпсова "Plaro Start"
  PLATO Start – це високоякісна стартова штукатурка українського виробництва, вироблена з натурального гіпсу, що добувається унікальним закритим методом з єдиної в Україні гіпсової шахти. PLATO Start призначена для нанесення на цеглу, бетон, пінобетон тощо.Застосування:Призначена для створення..
 • Шпаклівка гіпсова "Saten ABS"
  Шпаклівка гіпсова «SATEN ABS»-Г.2.ШГ 1 згідно ДСТУ-П Б В.2.7.-126: 2006Специфікації: Колір: Білий  Змішування з водою: 5,5-6.0 л води на 10 кг гіпсу.  Термін придатності розчину хв: 75 хвилин  Час застигання: 120 хвилин  Витрата матеріалу (при товщині в 1 ..
 • Шпаклювальна гладь фінішна "Acryl-Putz"
  Готова шпаклювальна гладь "Acryl-Putz" найвищої якості рекомендується для кінцевого, облицювального загладжування поверхні стін і стель ручним і машинним методом. Під час застосування зберігає постійну консистенцію, завдяки чому може використовуватись протягом тривалого часу. Невикористана, щільно з..
 • Штукатурка гіпсова, "Siva ABS"
  ABS SIVA - це універсальна стартова штукатурка, для початкового вирівнювання, на основі гіпсу, збагачена добавками і пластифицирующими компонентами, з поліпшеними адгезійними і експлуатаційними властивостями. Застосовується для тонкого шпаклювання стін і стель житлових приміщень зі звичайною вологіс..
 • Штукатурка декоративна «короїд» CT 35
  Штукатурка Ceresit CT 35 (пігментована) призначена для декоративного оздоблення бетонних, цегляних оштукатурених основ усередині та зовні будівель, а також для використання при улаштуванні систем теплоізоляції фасадів. Штукатурка Ceresit CT 35 (під фарбування) передбачає подальше фарбування акрилови..
 • Штукатурка декоративна "Феромал-33 Мозаїка"
  Мозаїка Феромал 33 - штукатурка на основі акрилової дисперсії, забарвленої крихти та модифікуючих добавок для отримання декоративного покриття при виконанні оздоблювальних робіт всередині приміщень та зовні. Ефективна в приміщеннях з підвищеним експлуатаційним навантаженням (коридори, сходові клітки..
 • Штукатурка декоративна акрилова «камінцева» CT 137
  Штукатурка Ceresit CT 137 (пігментована) призначена для декоративного оздоблення поверхонь бетонних, цегляних оштукатурених основ усередині та зовні будівель, а також застосування при улаштуванні систем теплоізоляції фасадів. Штукатурка Ceresit CT 137 (під фарбування) передбачає подальше фарбування ..