Ізоляційні матеріали

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Вата мінеральна "Isover"
  Сучасні теплоізоляційні матеріали ISOVER з мінеральної вати застосовуються для утеплення стін, покрівлі, фасадів будинків, а також є хорошим утеплювачем для підлоги. Теплоізоляція ISOVER - надійний утеплювач. Будівельна теплоізоляція забезпечує високий рівень теплозахисту завдяки низькому коефіцієнт..
 • Вата мінеральна "Izovat"
  Основною сферою застосування базальтової мінеральної вати TM IZOVAT є утеплення огороджувальних конструкцій будівель, шумо- і звукоізоляція, вогнезахист будівельних конструкцій та інженерних мереж, а також для виготовлення сендвіч панелей У виробничу програму заводу входить виготовлення базальтової..
 • Вата мінеральна "Knauf"
  Сучасні теплоізоляційні матеріали KNAUF з мінеральної вати застосовуються для утеплення стін, покрівлі, фасадів будинків, а також є хорошим утеплювачем для підлоги. Теплоізоляція KNAUF - це надійна німецька якість! Будівельна теплоізоляція забезпечує високий рівень теплозахисту завдяки низькому коеф..
 • Вата мінеральна "Ursa Geo"
  URSA - одна з провідних компаній на будівельному ринку Європи. Основні продукти, вироби з штапельного скловолокна і екструдованого пінополістиролу, використовуються скрізь, де тепло- і звукоізоляція повинні бути бездоганними. І неважливо, чи йде мова про проектування будівель і споруд, цивільне буді..
 • Вата мінеральна "ТехноНІКОЛЬ"
  Кам'яна вата виробництва «ТехноНІКОЛЬ» ділиться за областю застосування. В асортименті є теплоізоляція для тинькованих і вентильованих фасадів, уклінних і пласких покрівель, підлог, стін і т.д. Продукцію «ТехноНІКОЛЬ» відрізняються високою теплозберігаючою здатністю, пожежною безпекою, звукопогли..
 • Екструдований пінополістирол «Symmer»
  SYMMER XPS – високоякісний теплоізоляційний матеріал з екструдійованого пінополістиролу, що володіє одним з найнижчих коефіцієнтів теплопровідності серед широко вживаних в будівництві утеплювачів. Завдяки своїй замкнутій комірчастій структурі SYMMER XPS володіє високими теплоізоляційними властивостя..
 • Екструдований пінополістирол «ТЕХНОПЛЕКС»
  Екструдований пінополістирол (або екструзійний пінополістирол) – це нове слово в сфері теплоізоляційних технологій. Навіть не дивлячись на те, що матеріал почали виробляти більше 60-ти років тому, він як і раніше не має аналогів ні в Україні, ні у світі. Пінополістирол «ТЕХНОПЛЕКС» – це універсальни..
 • Мастика бітумна "Innolit"
  Мастика гідроізоляційна бітумно – каучукова прзначена для гідроізоляції перекриттів, стін, підлог, фундаментів, кам’яних, підземних та надземних конструкцій, санвузлів, басейнів та резервуарів. Може застосовуватись в ремонті дахів, плоских покрівель з використанням армуючого матеріалу. Можливе викор..
 • Пінопласт "Ферозіт"
  Кам'яна вата виробництва «ТехноНІКОЛЬ» ділиться за областю застосування. В асортименті є теплоізоляція для тинькованих і вентильованих фасадів, уклінних і пласких покрівель, підлог, стін і т.д. Продукцію «ТехноНІКОЛЬ» відрізняються високою теплозберігаючою здатністю, пожежною безпекою, звукопогли..