Покрівельні матеріали

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Єврорубероїд "Izolit"
  Руберойд Ізоліт - це рулонний гідроізоляційний і покрівельний матеріал. В його основу входить картон, що просякнутий рідконафтовими бітумами і посипаний гранітною крихтою або ж кварцовим піском. Руберойд відомий тим, що він один з «дихаючих» матеріалів, тому він відмінно виводить вологу і конденсат!..
 • Єврорубероїд "Промізол"
  Руберойд Промізол - це сучасний, ультра міцний гідроізоляційний рулонний матеріал, який найчастіше використовуються для гідроізоляції дахів, цоколя, підвальних приміщень.  Використання руберойду - це можливість захистити приміщення від попадання води, поява конденсату, а це в свою чергу запобіг..
 • Єврорубероїд "Склоізол"
  Наплавляємий євроруберойд нижнього шару економ класу, основа - склохолст.  Використовується для облаштування нижньго шару мяких покрівель, а також для вертикальної та горизонтальної гідроізоляції ( фундаменти, підвали, та ін.) Використовується для перекриття фундаменту,дахів,як підкладочний ..
 • Гідро-пароізоляційні плівки ТМ "BudMonster"
  Компанія BudmonsteR® - лідер з випуску нішевих продуктів у сфері будівельних матеріалів з оптимальними для ринка України якісно-ціновими характеристиками. Вся продукція торгівельної марки BudmonsteR® виробляється на надсучасних заводах з дотриманням європейських стандартів якості. Гідроізоляційна..
 • Гідро-пароізоляційні плівки ТМ "Masterplast"
  Група «Мастерпласт» заснована у 1997 році є однією з провідних виробників ізоляційних та будівельних матеріалів в Центральній та Східній Європі. Володіє 4 виробничими базами та дочірніми підприємствами у 12 країнах світу і успішно реалізує свою продукцію. Найменування Сфера застос..
 • Гідроізоляційний бар'єр BUDOWA
  Гідроізоляційний бар'єр BUDOWA - застосовується для ізоляції вологи і конденсату, що проникає в підпокрівельну порожнину будівельної конструкції врезультаті просочення крізь покрівлю снігу і дощу, а також служить ізоляційним шаром, що запобігає втраті тепла шляхом вивітрювання. Застосовується при д..
 • Жесть оцинкована (лист) в асортименті
  Оцинкований лист в результаті спеціальної антикорозійної обробки знаходить властивості знаходить властивості які дозволяють опиратися шкідливому впливу навколишнього середовища необмежений час. При цьому товщина феро-цинкового шару на поверхні виробу становить всього кілька мікрометров.Благодаря дво..
 • Металочерепиця в асортименті
  Металочерепиця – це сучасний матеріал для покрівлі дахів. Вона виробляється з оцинкованої листової прокатної сталі товщиною від 0,4 до 0,5 мм. З лицьового боку на сталь нанесено декоративне кольорове полімерне покриття. Перед нанесенням кольору, на оцинковану сталь попередньо наноситься грунтуючий ш..
 • Ондулін зелений
  Ондулін стійкий до різних кліматичних умов, він витримує і тропічне сонце, і сибірський мороз. Покрівля з Ондуліну здатна витримати значне снігове навантаження при правильно виконаній обрешітці. Ондуліном покривають об’єкти, що тільки будуються, багатоповерхові будинки, промислові споруди. Листки Он..
 • Ондулін червоний
  Ондулін стійкий до різних кліматичних умов, він витримує і тропічне сонце, і сибірський мороз. Покрівля з Ондуліну здатна витримати значне снігове навантаження при правильно виконаній обрешітці. Ондуліном покривають об’єкти, що тільки будуються, багатоповерхові будинки, промислові споруди. Листки Он..
 • Полікарбонатний лист
   Полікарбонатний лист стійкий до УФ-випромінювання, володіє хорошими теплоізоляційними властивостями, високим світлопроникненням і ударостійкістю, а також відмінними термоізоляційними властивостями. Такі листи можна використовувати для теплиць, парників, навісів, виставкових стендів, вітрин ..
 • Профнастил
  Профнастил вважається одним з найактуальніших будівельних матеріалів. Так як він чудово поєднує в собі найкращі характеристики якості та демократичності ціни. Даний матеріал виготовляється на підставі оцинкованої сталі, має незначну вагу і суттєві параметри витривалості. Відмінний матеріал для покри..
 • Супердифузійна мембрана ТМ "BUDOWA"
  Мембрана ТМ "BUDOWA" - дифузійна тришарова мембрана що  значно перевершує за якостями одношарові неткані або плівкові пористі матеріали. Вона складається з кількох шарів - внутрішнього активного і зовнішніх захисних, кожен з яких відповідає за певні функції матеріалу. В результаті дифузійна мем..
 • Черепиця бітумна гнучка ТМ "Техноніколь"
  Гнучка черепиця SHINGLAS – це покрівельний гідроізоляційний матеріал, що відноситься до класу дрібноштучних. За своєю структурою черепиця аналогічна рулонним бітумно/бітумно-полімерним матеріалам. SHINGLAS являє собою невеликі пласкі листи з фігурними вирізами по одному краю. Область застосування..
 • Шифер 8-ми хвильовий
  Шифер - найвідоміший і найпопулярніший нині покрівельний матеріал. Він володіє високою міцністю, малою теплопровідністю, стійкістю до агресивних дій, морозостійкістю. Це негорючий і самий довговічний покрівельний матеріал. Він служить не один десяток років, легкий у застосуванні. Для його кріплення ..