Ceresit

Показувати: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
 • Еластична гідроізоляційна суміш Ceresit CR 66
  Гідроізоляційна суміш Ceresit CR 66 призначена для захисту будівельних конструкцій від впливу води, в тому числі для гідроізоляції підвалів, фундаментів, цоколів, парапетів, балконів, терас, душових, басейнів, очисних споруд, резервуарів, призначених для зберігання води, в тому числі питної. Гідр..
 • Cуміш ППС Ceresit СТ 83
  Cуміш Ceresit СТ 83 призначена для приклеювання пінополістирольних плит при утепленні фасадів будівель і споруд. Використання суміші Ceresit СТ 83 (Зима)* можливе при температурі не нижче 0 °С. Через 8 годин після застосування матеріалу допускається зниження температури до -5 °С. При утепленні фасад..
 • Cуміш ППС Ceresit СТ 83 Pro
  Cуміш Ceresit СТ 83 Pro призначена для приклеювання пінополістирольних плит при утепленні фасадів будівель і споруд. Використання суміші Ceresit СТ 83 (Зима)* можливе при температурі не нижче 0 °С. Через 8 годин після застосування матеріалу допускається зниження температури до ?5 °С. При утепленні ф..
 • Гідроізоляційна суміш "Ceresit CR 65"
  Суміш призначена для гідроізоляції будівельних конструкцій – басейнів, фундаментів, гідротехнічних споруд, резервуарів для зберігання води, зокрема питної. Гідроізоляційна суміш застосовується з боку впливу води. Захист від періодичного/постійного зволоження – 2 шари обмазувальної гідроізоляції. ..
 • Еластична клеюча суміш EasyFlex "Ceresit CM-16"
  Для облицювання плитками із керамограніту і натурального каменю всередині та зовні будівель. Суміш Ceresit CM 16 призначена для облицювання бетонних та цементно-піщаних горизонтальних і вертикальних поверхонь керамічною плиткою, плиткою із штучного каменю, у тому числі з водопоглинанням менше 1% ..
 • Заповнювач для швів "Ceresit CE-33 Plus Кольоровий шов"
  Розчинова суміш для затирання швів між облицювальними плитками всередині та зовні будівель (ширина шва 1–6 мм). Суміш Ceresit СЕ 33 PLUS призначена для затирання швів керамічних, скляних облицювань, а також облицювань зі штучного і натурального каменю, у тому числі мармуру, викладених на міцні, с..
 • Заповнювач для швів "Ceresit CE-33 Super Кольоровий шов"
  Розчинова суміш для затирання швів між облицювальними плитками всередині та зовні будівель (ширина шва до 5 мм).  Виробляється 29 кольорів. Суміш Ceresit СЕ 33 SUPER призначена для затирання швів керамічних, скляних облицювань, а також облицювань зі штучного і натурального каменю, у тому чис..
 • Заповнювач для швів "Ceresit CE-40 Еластичний водостійкий кольоровий шов"
  Суміш Ceresit СЕ 40 aquastatic призначена для затирання швів керамічних, скляних облицювань, а також облицювань зі штучного і натурального каменю, у тому числі мармуру, при роботах на горизонтальних і вертикальних поверхнях. Завдяки високому ступеню гідрофобізації затирки (ефект aquastatic) краплі в..
 • Заповнювач для швів "Ceresit CE-43 Високоміцний еластичний із підвищеною водостійкістю."
    Суміш Ceresit CE 43 Grand'Elit призначена для заповнення швів розміром до 20 мм керамічних, скляних облицювань, а також облицювань зі штучного і натурального каменю (крім мармуру та інших світлих порід) при роботах на вертикальних і горизонтальних поверхнях. Завдяки високому ступеню гід..
 • Клеюча суміш Ceramic "Ceresit CM-11"
  Для облицювання керамічними плитками всередині та зовні будівель. Суміш Ceresit СМ 11 призначена для облицювання бетонних, цегляних, цементно-піщаних і цементно-вапняних поверхонь плиткою з водопоглинанням не менше 1% (плитки з кераміки, фаянсу тощо розміром не більше ніж 40?40 см). Розчинова сум..
 • Клеюча суміш Comfort "Gres Ceresit CM-11 Plus"
  Для облицювання керамічною плиткою всередині і ззовні, а також керамогранітною плиткою всередині будівель. Суміш Ceresit CM 11 Plus призначена для облицювання бетонних та цементно-піщаних горизонтальних та вертикальних поверхонь плиткою з водопоглинанням не менше 1% (плитка з кераміки, фаянсу тощ..
 • Клеюча суміш Flex "Ceresit CM-117"
  Суміш Ceresit СМ 117 призначена для облицювання поверхонь із підвищеною щільністю (бетон, природний камінь, азбошифер тощо) будь-якою плиткою з природного каменю, скла, щільного бетону, литого каменю (керамогранiту) тощо, окрім мармуру. Розчинова суміш також ефективна для:  облицювання ба..
 • Клеюча суміш Gres "Ceresit CM-12"
  Для облицювання горизонтальних і вертикальних поверхонь плитками з кераміки, керамограніту та штучного каменю всередині та зовні будівель. Суміш Ceresit СМ 12 призначена для облицювання міцних горизонтальних і вертикальних бетонних і цементно-піщаних поверхонь, що не деформуються, плиткою зі штуч..
 • Клеюча суміш Gres "Ceresit CM-14"
  Швидкотверднуча клеюча суміш Ceresit СМ 14 призначена для облицювання бетонних, цегляних, цементно-піщаних і цементно-вапняних поверхонь плиткою з кераміки та штучного каменю розміром не більше ніж 30?30 см. Суміш Ceresit СМ 14 застосовується по міцних основах, що не деформуються, на стінах і підлог..
 • Клеюча суміш Mosaic&Marble "Ceresit CM-115"
  Для облицювання мозаїкою, мармуром та плитами зі світлих порід природного каменю всередині та зовні будівель. Суміш Ceresit СМ 115 призначена для облицювання бетонних, цегляних, цементно-піщаних і цементно-вапняних поверхонь плитами з мармуру та інших світлих порід природного каменю, а також моза..
 • Суміш Ceresit Thermo Universal
  Суміш Ceresit Thermo Universal (Термо Універсал) призначе-на для приклеювання пінополістирольних плит і улаштуваннязахисного армованого шару при утепленні фасадів будівельі споруд. Ефективна для приклеювання декоративних еле-ментів із пінополістиролу всередині та зовні будівель. Приутепленні фасадів..
 • Суміш легковирівнювальна Ceresit CN 178
  Суміш Ceresit CN 178 призначена для улаштування стяжок підлоги на жорсткій основі, товщиною шару від 15 мм. Суміш може вкладатися на розділюючий шар (гідроізоляція, тепло-, звукоізоляція), у цьому випадку товщина шару повинна розраховуватися залежно від жорсткості тепло-, звукоізоляційного матеріалу..
 • Суміш МВ Ceresit CT 190
  Суміш Ceresit СТ 190 призначена для приклеювання мінераловатних плит і улаштування захисного армованого шару при утепленні фасадів будівель і споруд. Використання суміші Ceresit СТ 190 (Зима) можливе при температурі не нижче 0 °С. Після застосування матеріалу для приклеювання плит утеплювача допуска..
 • Суміш ППС Ceresit CT 85
  Розчинова суміш для приклеювання та захисту пінополістирольних плит. Суміш Ceresit СТ 85 призначена для приклеювання пінополістирольних плит і улаштування захисного армованого шару при утепленні фасадів будівель і споруд. Ефективна для приклеювання декоративних елементів із пінополістиролу всеред..
 • Суміш ППС Ceresit CT 85 Pro
  Суміш Ceresit СТ 85 Pro призначена для приклеювання пінополістирольних плит і улаштування захисного армованого шару при утепленні фасадів будівель і споруд. Ефективна для приклеювання декоративних елементів із пінополістиролу всередині та зовні будівель. ..
 • Штукатурка декоративна «короїд» CT 35
  Штукатурка Ceresit CT 35 (пігментована) призначена для декоративного оздоблення бетонних, цегляних оштукатурених основ усередині та зовні будівель, а також для використання при улаштуванні систем теплоізоляції фасадів. Штукатурка Ceresit CT 35 (під фарбування) передбачає подальше фарбування акрилови..
 • Штукатурка декоративна акрилова «камінцева» CT 137
  Штукатурка Ceresit CT 137 (пігментована) призначена для декоративного оздоблення поверхонь бетонних, цегляних оштукатурених основ усередині та зовні будівель, а також застосування при улаштуванні систем теплоізоляції фасадів. Штукатурка Ceresit CT 137 (під фарбування) передбачає подальше фарбування ..
 • Штукатурка декоративна акрилова «камінцева» CT 60
  Штукатурка Ceresit СТ 60 призначена для декоративного оздоблення поверхонь бетонних, підготовлених цегляних, оштукатурених основ усередині та зовні будівель і використання в системах теплоізоляції фасадів. Також застосовується всередині приміщень по основах із гіпсу, гіпсокартону, деревостружкових п..
 • Штукатурка декоративна акрилова «короїд» CT 64
  Штукатурка Ceresit СТ 64 призначена для декоративного оздоблення поверхонь бетонних, підготовлених цегляних, оштукатурених основ усередині та зовні будівель і використання в системах теплоізоляції фасадів. Також застосовується всередині приміщень по основах із гіпсу, гіпсокартону, деревостружкових п..