Вигляд: Список / Сітка
На сторінці:
Сортування:

Газобетонні блоки "Aeroc"

Газобетонні блоки "Aeroc"

Виробник Aeroc
Наявність:
На складі
Опис

Стінові блоки АЕРОК(AEROC ) випускаються в трьох видах щільності Д300(AEROC D300), Д400(AEROC D400) і Д500(AEROC D500). Конфігурація стінових блоків можлива в форматі гладко або ПАЗ-ГРЕБЕНІ. Газобетонні блоки АЕРОК з гладкою поверхнею застосовуються як стінні матеріали для кладки зовнішніх і внутрішніх стін будівель різного призначення і різної конфігурації, сходових ступенів, перекриттів і перемичок. Стінові блоки незамінні при реконструкції існуючих будівель. Висока точність геометричних розмірів стінових блоків зводить до мінімуму оздоблювальні роботи. Зверніть увагу що блоки ПАЗ-ГРЕБЕНЬ встановлюються виключно на розмір який є їх товщиною - наприклад у варіанті ПАЗ-ГРЕБЕНЬ блок 200х300х600 може бути змонтований в стіні виключно на товщину 300мм. ГЛАДКИЙ БЛОК 200х300х600 встановлюється в стіну на будь-яку з товщини - 200 або 300мм, або ж в перев'язку навіть на товщину 600мм.

Aeroc D300

Блоки AEROC D300 мають форму прямокутного паралелепіпеда з точною геометрією (± 1 мм) з системою «паз-гребінь», яка служить як направляючі при кладці блоків і виконуює функцію «теплового замку» по вертикальному шві. Блоки AEROC D300 мають кишені для зручності захвату, що полегшуює процес кладки і перенесення блоків під час будівництва.

Aeroc D400

Це блоки газосиликатні з маркуванням AEROC D400 (щільність 400). Особливість форми цих блоків в тому, що при товщині більше 200 мм вони мають спеціальну структуру торцевих граней, яка не тільки полегшує монтаж, але і знижує витрату клею, оскільки вертикальні шви можна не заповнювати. Крім того, ці стінні блоки мають спеціальні «кишені», що дозволяють зручно брати кожен блок руками.

Aeroc D500

Блоки AEROC D500 (щільність 500) мають форму прямокутного паралелепіпеда з точною геометрією 1 мм), систему «паз-гребінь», які служать як направляючі при кладці блоків і виконують функцію «теплового замку» по вертикальному шву. Блоки AEROC D500 мають кишені для зручності захвату, що полегшують процес кладки і перенесення блоків при будівництві.

Теги