Дрилі

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Дриль ударний FORTE ID1050VR
  FORTE ID1050VR - компактний, надійний, потужний ударний дриль для щоденної роботи. Завжди виконує роботу з максимальною точністю, незалежно від оброблюваного матеріалу. Потужний двигун, металічні шестерні, додаткова рукоятка - гарантії надійності, довговічності та комфортуТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ..
 • Дриль ударний FORTE ID650VR
  Ударний дриль Forte ID 650 VR має компактну форму, і може застосовуватися для домашніх свердлильних робіт. Двигун потужністю 650 Вт дозволяє досягти оптимального крутного моменту для свердління деревини, також дриль може працювати з металом. Основним призначенням інструмента є робота з такими тверди..
 • Дриль ударний STANLEY STDH5510-B9
  Ні для кого не секрет, що будівництво постійно розвивається та дорожчає. Сучасні будівельні матеріали з кожним днем прогресують - вони стають міцніші, безпечніші та легші в обробці. Однак це неминуче відображується на вартості як самих будівельних матеріалів, так і будівельних послуг, пов'язаних з н..
 • Дриль ударний STANLEY STDH6513-RU
  Ударна дриль Stanley STDH6513 застосовується для свердління отворів і для свердління з ударом. Потужність - 650 Вт На моделі встановлений ключовий патрон діаметром 13 мм, для свердління в цеглі, цементі, бетоні, дереві, металі і пластмасі. Максимальна швидкість обертання становить 2800 об / хв. Удар..
 • Дриль ударний STANLEY STDH8013-RU
  Ударна дриль STDH8013 від Stanley потужністю 800 Вт, застосовується для свердління отворів і для свердління з ударом при виконанні столярних і слюсарних робіт в побутових умовах. На моделі встановлений ключовий патрон діаметром 13 мм, для свердління в цеглі, цементі, бетоні, дереві, металі і пластм..
 • Дриль ударний STARK ID 751 Q Profi
  Дриль ударної дії STARK ID 751 Q Profi призначений для свердління отворів у різних матеріалах (у тому числі в металі, дереві й т.п.) у побутових умовах. Дрилі можуть використовуватися для свердління отворів у бетоні, камені,цеглі й аналогічних матеріалах свердлами із твердосплавною ріжучою частиною...