Кутові шліфмашини

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Кутова шліфувальна машина FORTE EG 10-125 New
  Шліфмашина (болгарка) - електричний інструмент, який призначений не тільки для різання, але і для шліфування, зачистки, обдирання бруду і відкладень з металевих і, рідше, кам'яних виробів. Умовно, залежно від тривалості застосування, болгарки можна розділити на два види: 1) побутові машинки, р..
 • Кутова шліфувальна машина FORTE EG 13-125 VL
  Шліфмашина кутова характеризується широким спектром застосування. Нею можна користуватися як в побутових умовах, наприклад різання куточка в гаражі, так і на професійному робочому місці. Застосовується болгарка як при роботах з металом (основне призначення) так і при обрізанні дерев'яних заготовок, ..
 • Кутова шліфувальна машина FORTE EG 14-125L
  Кутова шліфмашина (болгарка) FORTE EG 14-125L - потужний, легкий і зручний побутовий інструмент для всіх видів домашніх робіт. Болгарка зручна у використанні, як для лівші, так і для правші. Додаткова рукоятка, зручна подовжена ручка і зовсім невелика вага зроблять тривалу роботу з інструментом макс..
 • Кутова шліфувальна машина FORTE EG 16-180N
  Кутова шліфувальна машина Forte EG 16-180 N - це потужний і в той же час легкий побутовий інструмент для всіх видів домашніх робіт. Може використовуватися як правшою, так і лівшею. Додаткова рукоятка і невелика вага зроблять тривалу роботу з інструментом максимально комфортною. Можливе регулювання з..
 • Кутова шліфувальна машина STANLEY STGL2223-RU
  Кутова шліфмашина STGL2223 від Stanley необхідна для виконання шліфувальних і відрізних робіт по металу, нержавіючої сталі, чавуну і арматурі. При значній вазі в 6 кг, інструмент обладнаний потужним двигуном і виконує різання, шліфування та зачистку різноманітних матеріалів з високим ступенем продук..
 • Кутова шліфувальна машина STANLEY STGS9115-RU
  Компактна кутова шліфмашина STGS9115 від Stanley необхідна для виконання шліфувальних і відрізних робіт по металу, чавуну, арматурі, плитці і неабразивних матеріалів. При досить невеликій вазі  2.2 кг, інструмент обладнаний потужним двигуном і виконує різання, шліфування і зачистку різноманітни..
 • Кутова шліфувальна машина STARK AG 1010 New
  Stark AG 1010 NEW - кутова шліфувальна машина, призначена для шліфування під кутом, зачистки металевих, цементних, гранітних поверхонь, зварних швів і металоконструкцій, а також для різання металу, каменю. Болгарка Stark AG 1010 NEW володіє професійною системою відводу пилу й подовженою рукояткою..
 • Кутова шліфувальна машина STARK AG 2500
  Дворучна кутова шліфувальна машина Stark AG 2500 має професійний двигун потужністю 2500 Вт. Призначена для шліфування під кутом, зачищення металевих, цементних, гранітних поверхонь, зварних швів і металоконструкцій, а також для різання металу, каменю.      АG 2500 оснащена дво..