Knauf Gips KG

Показувати: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
 • Вата мінеральна "Knauf"
  Сучасні теплоізоляційні матеріали KNAUF з мінеральної вати застосовуються для утеплення стін, покрівлі, фасадів будинків, а також є хорошим утеплювачем для підлоги. Теплоізоляція KNAUF - це надійна німецька якість! Будівельна теплоізоляція забезпечує високий рівень теплозахисту завдяки низькому коеф..
 • Гіпсокартон Knauf
  Гіпсокартон  Knauf - це будівельно-оздоблювальний матеріал, який застосовується для облицювання стін, влаштування міжкімнатних перегородок, підвісних стель, а також для виготовлення декоративних та звукопоглинаючих виробів. Призначення Стіновий Довжина 2 500 мм, 3000 мм Ширина 1200 мм Тов..
 • Гіпсокартон вологостійкий Knauf 2500x1200
  Гіпсокартон вологостійкий Knauf - це будівельно-оздоблювальний матеріал, який застосовується для облицювання стін, влаштування міжкімнатних перегородок, підвісних стель, а також для виготовлення декоративних та звукопоглинаючих виробів. Використання вологостійкого гіпсокартону Knauf можливе у ван..
 • Клей для гіпсокартону " Knauf Perflix"
  КНАУФ Перлфікс - це суха суміш заводського виготовлення на основі гіпсового в'яжучого зі спеціальними добавками. Гіпсовий монтажний клей КНАУФ Перлфікс застосовується для приклеювання до звичайних будівельних основ з шорсткою гігроскопічною поверхнею: гіпсокартонних плит КНАУФ, ізолюючих матеріалів ..
 • Тонкошарова гіпсова шпаклівка "Knuf Fugenfuller"
  Фугенфюллер - суха суміш для шпаклювання від виробника з світовим ім'ям Knauf, що складається з гіпсу зі спеціальними полімерними наповнювачами. Спектр робіт, при яких знаходить своє застосування Фугенфюллер Кнауф, досить широкий. Ця шпаклівка яканайкраще підходить у випадках, коли потрібно закрити..
 • Тонкошарова гіпсова шпаклівка "Knuf HP Finish"
  Шпаклівка КНАУФ НР Фініш являє собою суху суміш на гіпсовій основі з полімерними добавками. Застосовується для тонкого шпаклювання стін і стель житлових приміщень зі звичайною вологістю повітря (в т.ч. кухні і ванні кімнати в житлових приміщеннях). Суха суміш для тонкошарового шпаклювання всер..
 • Тонкошарова гіпсова шпаклівка "Knuf HP Start"
  КНАУФ НР Старт суха суміш на основі гіпсу з наповнювачем і полімерними добавками для штукатурення вручну стін всередині приміщень з нормальною вологістю, включаючи кухні і ванні кімнати. При нанесенні на гладкі невбираючі основи (наприклад, бетон) необхідна попередня обробка адгезійними грунтовками,..
 • Універсальна гіпсова штукатурка " Knauf Rotband"
  Ротбанд - універсальна суха штукатурна суміш на основі гіпсового в'яжучого з добавками, що забезпечують підвищену адгезію. Як показує практика, на сьогоднішній день багато хто до цих пір не знають всіх можливостей універсальної штукатурки Ротбанд. Штукатурка Rotband- цікава тим, що за одне нанесенн..
 • Цементна шпаклівка "Knuf HP Finish Zement"
  КНАУФ НР Фініш Цемент - суха суміш заводського виготовлення на основі цементного в'яжучого, мінерального заповнювача і полімерних добавок для підвищення адгезії. КНАУФ НР Фініш Цемент застосовується для зовнішніх і внутрішніх робіт в якості тонкошарового проміжного покриття перед нанесенням декорати..