Вигляд: Список / Сітка
На сторінці:
Сортування:

Вата мінеральна "Knauf"

Вата мінеральна "Knauf"

Виробник Knauf Gips KG
Наявність:
На складі
Опис

Сучасні теплоізоляційні матеріали KNAUF з мінеральної вати застосовуються для утеплення стін, покрівлі, фасадів будинків, а також є хорошим утеплювачем для підлоги. Теплоізоляція KNAUF - це надійна німецька якість! Будівельна теплоізоляція забезпечує високий рівень теплозахисту завдяки низькому коефіцієнту теплопровідності матеріалу. Завдяки особливій структурі волокна утеплювач для підлоги, утеплювач для стін має гарні акустичними властивостями і значно знижує рівень шуму в приміщенні. Теплоізоляція KNAUF з мінеральної вати застосовується для шумоізоляції перегородок, внутрішніх облицювань і підвісних стель.

НайменуванняЗастосуванняЗображення
Кнауф Iнсулейшн в матах (ТЕПЛОплита)Теплоізоляційна вата на основі скловолокна, застосовуються для звуко- і теплоізоляції без навантаження на матеріал Наприклад: міжповерхові і горищні перекриття, мансарди, поли на лагах, перегородки, скатні покрівлі.
Акустична перегородка Кнауф ІнсулейшнМінеральна вата для перегородок, в матах, розмір листа 1,25 х 0,61 м., Товщина мату 50 мм. В упаковці 18,3м2
Кнауф Інсулейшн з алюмінієм (LSP)Мінвата в рулонах з алюмінієвою фольгою, товщина мінеральної вати 20 і 50 мм, розмір рулону 20мм х 1м х5м (5 м2 в рулоні)
Мінвата Кнауф Інсулейшн в рулонахМінвата в рулонах, вата йде товщиною 50 мм та 100 мм, ширина рулону - 1,20 м. (24 і 12 м2 в рулоні)
Мінвата Кнауф Профітепмінеральна вата, яка використовується для утеплення не схильних до навантажень конструкцій (неопалювані горища, скатні покрівлі, мансардні поверхи). Утеплювач доступний в двох товщинах: 50 і 100 мм.

Продаємо мінвату Knauf в Хмільнику. Наші фахівці допоможуть і проконсультують при виборі вати Knauf за тел (04338) 2-44-49