Підлоги та комплектуючі

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Килимки ПВХ
  Сьогодні популярними є килимки з спіненого ПВХ, які чудово вписуються в інтер'єр ванної кімнати. У продажу є як окремі вироби, так і килимки для ванної в рулонах, які можна купувати на метри і навіть на сантиметри, в залежності від потрібніх розмірів. Такі вироби не вбирають воду, легко миються і..
 • Ковролін Rekord ТМ"Sintelon"
  Ковролін – це текстильне покриття для підлоги, спеціально створене для різних побутових, офісних та громадських приміщень. Ковролін впливає на загальне сприйняття приміщення, в якому ми знаходимося, та створює відчуття комфорту та спокою. Ковролін Rekord urb - ще одна колекція ковроліну у формі к..
 • Ламінована підлога Kronopol Marine Дуб Адріатичний D3793 1380Х159Х10 мм
  Ламінат Kronopol Marine Дуб Адріатичний D 3793 10х159х1380 мм може використовуватися в приміщеннях житлового та комерційного призначення із середніми навантаженнями. Не придатний для використання в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості - в саунах, лазнях, ванних кімнатах. Цей варіант є..
 • Ламінована підлога Kronopol Marine Дуб Атлантичний D3788 1380Х159Х10 мм
  Ламінат Kronopol Marine Дуб Атлантичний D 3788 10х159х1380 мм може використовуватися в приміщеннях житлового та комерційного призначення із середніми навантаженнями. Не придатний для використання в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості - в саунах, лазнях, ванних кімнатах. Цей варіант є оптимальн..
 • Ламінована підлога WP-8.2 32 кл. Вишня Бонсай
  У китайців вишня бонсай символізує весняне цвітіння, надію, юність, мужність, а також жіночу красу й жіночий початок у природі. Оригінальність такої підлоги задовольнить найвибагливіших естетів. Купити ламіновану підлогу WinPol ви можете зі складу в м.Хмільник за адресою вул. О.Кошового, 3 ..
 • Ламінована підлога WP-8.2 32 кл. Дуб Дошка
  Кожна кімната з підлогою дуб дошка набирає додаткової краси. Завдяки своїй неповторювальності підлога надасть Вашій оселі оригінальності. Власне таким чином дуб передає красу та вічну силу – силу природи. Купити ламіновану підлогу WinPol ви можете зі складу в м.Хмільник за адресою вул. О.Кошового, 3..
 • Ламінована підлога WP-8.2 32 кл. Дуб Золотий
  Дуб золотий - має деревину світло-коричневого кольору із золотавим відтінком і гарну текстуру, що створює комфорт та королівський настрій на довгий час. Купити ламіновану підлогу WinPol ви можете зі складу в м.Хмільник за адресою вул. О.Кошового, 3 ..
 • Ламінована підлога WP-8.2 32 кл. Клен Монреаль
  Клен Монреаль відрізняється гарною текстурою, що надає підлозі властивості непростої та виразної краси, створює відчуття незвичайної елегантності і м'якого, затишного тепла.Купити ламіновану підлогу WinPol ви можете зі складу в м.Хмільник за адресою вул. О.Кошового, 3 ..
 • Ламінована підлога WP-8.2 32 кл. Сандал Дерево
  Сандалове дерево - вічнозелене дерево родини сандалових, надає підлозі вишуканості, розкоші, зручності та тривалості у використанні. Купити ламіновану підлогу WinPol ви можете зі складу в м.Хмільник за адресою вул. О.Кошового, 3 ..
 • Придверні килимки
  Придверні килимки — надійний захисник від бруду будь-якого приміщення.У справжніх господарів в будинку і на роботі все продумано до дрібниць, кожна деталь підібрана зі смаком. І навіть така звична і буденна річ, що зустрічає і проводжає вас і всіх ваших гостей  - звичайний придверний килимок - ..