Бойлери

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Електричний водонагрівач "Willer" IVB50DR, IVB80DR elegance 1,6 кВт
  Торгова марка Willer належить сербському заводу виробнику водонагрівачів Metalac Bojler. Металлац Бойлер досить молоде підприємство, що розпочало свою роботу в 2006 році і займається виробництвом тільки водонагрівачів для європейського ринку. Головне гасло компанії Металлац Бойлер - офіційного ..
 • Електричний водонагрівач Ferroli BLUE OCEAN
  ВІДМІННІ РИСИ: Накопичувальний бак виготовлений з високоякісної холоднокатаної сталі. Емальована внутрішня поверхня баків забезпечує надійність і довговічність. Як матеріал ізоляції бака використаний пінополіуретан високої щільності. Зовнішня поверхня якого була покрита шаром полімерної ..
 • Електричний водонагрівач Klima-hitze ECO EVD - 50
  Продукція ТМ Klima hitze проведена по патентах німецького проектного бюро KH GmbH на підприємствах західної Європи. При виробництві Klima hitze використовуються автоматизовані лінії складання і європейські деталі високої якості. Це забезпечує ефективну та безперебійну роботу обладнання.  Асо..
 • Електричний водонагрівач NOVA Tec ЕВН А-50, А-80, А-100
  NOVA TEC ЕВН А-50 - використовується, коли є потреба в порівняно невеликій кількості гарячої води (до150 літрів одночасно). П'ятидесятилітровго водонагрівача NOVA TEC вистачить для того, аби прийняти душ сім'ї з двох-трьох чоловік, покупати дитину. Компактні розміри NOVA TEC А-50 підходять для ку..
 • Електричний водонагрівач Thermor VM 080 D400-2-BC
  Якщо Ви зацікавлені в придбанні вертикального бойлера, адаптованого до жорсткої воді, - вибирайте водонагрівачі Thermor з сімейства Steatite VM D400-2-BC з «сухим» нагрівальним (кераміка) елементом. Їх виробництво налагоджене в Україні на заводі «Укратлантік», що випускає також бойлери Atlantic. ..