Насоси

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Електронасос вихровий підвищуючий 15 WBX-12
  Електронасоси вихрові підвищуючі серії 15 WBX призначені для підвищення тиску в системах водопостачання в квартирах, приватних будинках та котеджах. Завдяки конструкції робочого колеса можуть перекачувати рідини, які містять повітря чи газ. Є оптимальним рішенням, коли необхідно підвищити вхідний ти..
 • Насос дренажний Дніпро-М НД-750П (для чистої води)
  Дренажний насос НД-750-П здатний покращити водопостачання Вашої оселі, а також допомогти при відкачуванні води з підвальних приміщень та земельних ділянок. Завдяки НД-750-П Ви зможете за годину викачати рідини в розмірі 9900 літрів. Це стане можливим завдяки потужному двигуну, працюючому від стандар..
 • Насос погружний вібраційний WERK VM 70-1
  Насос погружний вібраційний WERK VM 70-1 призначений для підйому води з колодязів та свердловин з внутрішнім діаметром більше 100 мм, а також для перекачування прісної води з будь-яких водойм з температурою води не більше 40 оС з подальшим використанням її для поливу індивідуальних садово-городніх д..
 • Насос циркуляційний GERRARD GPD 25-4-180
  Насос циркуляційний GERARD GPD 25-4-180 призначений для циркуляції гарячої води в опалювальних системах індивідуального типу. ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Виробник GERRARD Країна виробника Китай Вид насосу поверхневий Тип живлення елек..
 • Насоси циркуляційні GRUNDFOS UPS
  Насоси UPS складають повну серію циркуляційних насосів з трьома швидкостями, доступних у виконанні з 50 Гц та з 60 Гц. Насоси можна використовувати як у відкритих, так у в закритих системах. Насоси UPS обладнані електродвигунами з герметизованим ротором, тобто насос і електродвигун складають один..
 • Насоси циркуляційні WILO Star RS
  Циркуляційні насоси WILO з мокрим ротором серії Star RS - є ключовими складовими систем опалення побутових, комунальних, частково промислових та інших об'єктів. Застосовуються також в холодильних установках. Насоси даної категорії відмінно працюють з побутовими газовими котлами всіх типів та марок. ..
 • Побутові відцентрові заглибні електронасоси "Водолей" БЦПЕ
  Заглибні електронасоси типу БЦПЕ працюють при повному заглибленні у перекачуване середовище. У конструкції заглибних електронасосів «Водолей» використовуються такі матеріали, як нержавіюча сталь, латунь та харчова пластмаса. Перевага заглибних електронасосів «Водолей» виробництва «Промелектро” :..
 • Самовсмоктувальний відцентровий електронасос JSWm
  Електронасоси самовсмоктувальні, струйно-центробіжні серії JSWm призначені для подачі води з відкритих водоймищ, криниць, скважин, накопичувальних ємностей. Використовуються в системах поливу саду та городу, системах крапельного зрошування, в системах підвищення тиску різного призначення. Конструкці..
 • Свердловинні електронасоси SPRUT 4SCM
  Відцентрові багатоступінчасті свердловинні електронасоси серії 4SCM призначені для подачі води з свердловин діаметром 100 мм і більше, колодязів, цистерн та відкритих водойм. Можуть застосовуватися для використання в системах водопостачання приватних будинків, фермерських господарств, у системах мий..
 • Станція насосна побутова AUJET
  Станції насосні побутові серії AUJET ТМ"Насосы плюс оборудование" призначені для забезпеченнябезперебійного водопостачання котеджів, дач, господарських об'єктів та інших споживачів чистої води з криниць, скважин, накопичувальних резервуарів, водопроводів та інших джерел. Станції автоматично підтриму..