ОПТИМА

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Автоматичні насосні станції OPTIMA
  Побутові автоматичні насосні станції використовуються для підтримання необхідного тиску в системах водопостачання квартир, будинків, котеджів і т.д. Завдяки своєму принципу дії, ці установки допомагають з успіхом вирішувати проблеми, які виникають у випадках, коли потік води не забезпечує необхідний..
 • Насос глибинний OPTIMA 3SDm
  Свердловинні насоси OPTIMA серії 3SDm з підвищеною стійкістю до піску призначені для подачі води із свердловин( діаметром від 3" чи 80 мм) та відкритих водойм з глибиною більшою, ніж 9 м, коли використання поверхневого насосу є неможливим чи не доцільним.    Принцип роботи: Свердл..
 • Насос глибинний OPTIMA 4SDm
  Свердловинні насоси OPTIMA серії 4SDm з підвищеною стійкістю до піску призначені для подачі води із свердловин( діаметром від 4" чи 100 мм) та відкритих водойм з глибиною більшою, ніж 9 м, коли використання поверхневого насосу є неможливим чи не доцільним. Принцип роботи: Свердловинні насоси..
 • Насос дренажний OPTIMA FSP400W
  Заглибні дренажні насоси OPTIMA FSP призначені для перекачування чистої чи забрудненої води, в залежності від типу насосу. Конструкція робочого колеса відкритого типу дозволяє перекачувати тверді частки без забруднення насосної частини.   Конструкція: Насос складається із трьох основни..
 • Насос фекальний OPTIMA V(DF) з ріжучим механізмом
  Каналізаційні фекальні насоси V1100DF призначені для перекачування забруднених вод - комунальних, побутових, промислових та сільськогосподарських.   Принцип роботи: Фекальний насос OPTIMA V1100DF виготовлений в одному моноблочному корпусі разом з електродвигуном та обладнано робочим ко..
 • Насос фекальний OPTIMA WQ10-12G з ріжучим механізмом
  Каналізаційні фекальні насоси OPTIMA WQ-G призначені для перекачування забруднених вод - комунальних, побутових, промислових та сільськогосподарських.   Принцип роботи: Фекальний насос OPTIMA WQ-G виготовлений в одному моноблочному корпусі разом з електродвигуном та обладнано робочим к..
 • Насос фекальний OPTIMA WQD 15-15
  Дренажно-фекальні насоси застосовуються  для відкачування грунтових та побутових вод, осушення котлованів, підвалів, дренажу, відводу стічних вод, подачі води з басейнів, відкачування вод, що містять фекалії.   Принцип роботи: Фекальний насос OPTIMA виготовлено в одному моноблочно..
 • Насоси центробіжні OPTIMA JET
  Поверхневі центробіжні насоси OPTIMA серії JET рекомендуються для перекачування чистої води та хімічно неагресивних рідин. Можуть застосовуватися в побуті та промисловості, для автоматичної подачі води в комплексі з резервуарами та автоматичними агрегатами підтримання тиску, для поливу городів, садк..
 • Насоси циркуляційні OPTIMA OP
  Циркуляційні однофазні насоси OPTIMA OP з мокрим ротором та регульованою швидкістю призначені для застосування в опалювальних системах закритого типу з примусовою циркуляцією чи в системах з відкритим розширювальним баком.   ДВИГУН: Асинхронний, працюючий на тьох швидкостях Однофа..