Будівельні суміші

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Еластична гідроізоляційна суміш Ceresit CR 66
  Гідроізоляційна суміш Ceresit CR 66 призначена для захисту будівельних конструкцій від впливу води, в тому числі для гідроізоляції підвалів, фундаментів, цоколів, парапетів, балконів, терас, душових, басейнів, очисних споруд, резервуарів, призначених для зберігання води, в тому числі питної.Гідр..
 • Cуміш ППС Ceresit СТ 83
  Cуміш Ceresit СТ 83 призначена для приклеювання пінополістирольних плит при утепленні фасадів будівель і споруд. Використання суміші Ceresit СТ 83 (Зима)* можливе при температурі не нижче 0 °С. Через 8 годин після застосування матеріалу допускається зниження температури до -5 °С. При утепленні фасад..
 • Cуміш ППС Ceresit СТ 83 Pro
  Cуміш Ceresit СТ 83 Pro призначена для приклеювання пінополістирольних плит при утепленні фасадів будівель і споруд. Використання суміші Ceresit СТ 83 (Зима)* можливе при температурі не нижче 0 °С. Через 8 годин після застосування матеріалу допускається зниження температури до ?5 °С. При утепленні ф..
 • Акрилова фінішна шпаклівка "Aura Fix Finish Spakel"
  Aura Fix Akryl Spaсkel - нтер’єрна акрилова фінішна шпаклівка призначена для часткового, шовного та суцільного шпаклювання поверхонь перед нанесенням фінішного покриття. Також рекомендується для вирівнювання, заповнення невеликих нерівностей, поглиблень і швів поверхні. Не слід застосовувати в місця..
 • Будівельна суміш Універсальна "Moment"
  Будівельна суміш універсальна (БСУ) «Момент» призначена для ремонту та вирівнювання бетонних (через адгезійний шар: БСУ + 4–6% Ceresit СС 81 або Thomsit R 766), цегляних, цементно-піщаних основ стін; облицювання підготовлених основ керамічною плиткою та плиткою з керамограніту, міцних основ, що не д..
 • Гідроізоляційна суміш "Ceresit CR 65"
  Суміш призначена для гідроізоляції будівельних конструкцій – басейнів, фундаментів, гідротехнічних споруд, резервуарів для зберігання води, зокрема питної.Гідроізоляційна суміш застосовується з боку впливу води. Захист від періодичного/постійного зволоження – 2 шари обмазувальної гідроізоляції. ..
 • Гіпс будівельний Г 10
  Гіпс будівельний Г-10 (ДСТУ Б.В.2.7-82-99)Сфера застосування: наповнювач для сухих будівельних сумішей  виготовлення скла  виготовлення комбікормів  вапнування грунтів  виготовлення бітумних покриттівФасування: мішок 2 кг, 5 кг, 30 кг, 40 кг ..
 • Гіпс будівельний Г 4
  Гіпс будівельний Г-4 (ДСТУ Б.В.2.7-82-99)Сфера застосування: наповнювач для сухих будівельних сумішей  виготовлення скла  виготовлення комбікормів  вапнування грунтів  виготовлення бітумних покриттівФасування: мішок 2 кг, мішок 20 кг ..
 • Гіпс будівельний Г 5
  Гіпс будівельний Г-5 (ДСТУ Б.В.2.7-82-99)Сфера застосування: наповнювач для сухих будівельних сумішей  виготовлення скла  виготовлення комбікормів  вапнування грунтів  виготовлення бітумних покриттівФасування: мішок 2 кг, 5 кг, 30 кг, 40 кг ..
 • Еластична клеюча суміш EasyFlex "Ceresit CM-16"
  Для облицювання плитками із керамограніту і натурального каменю всередині та зовні будівель.Суміш Ceresit CM 16 призначена для облицювання бетонних та цементно-піщаних горизонтальних і вертикальних поверхонь керамічною плиткою, плиткою із штучного каменю, у тому числі з водопоглинанням менше 1% ..
 • Заповнювач для швів "Ceresit CE-33 Plus Кольоровий шов"
  Розчинова суміш для затирання швів між облицювальними плитками всередині та зовні будівель (ширина шва 1–6 мм).Суміш Ceresit СЕ 33 PLUS призначена для затирання швів керамічних, скляних облицювань, а також облицювань зі штучного і натурального каменю, у тому числі мармуру, викладених на міцні, с..
 • Заповнювач для швів "Ceresit CE-33 Super Кольоровий шов"
  Розчинова суміш для затирання швів між облицювальними плитками всередині та зовні будівель (ширина шва до 5 мм).  Виробляється 29 кольорів.Суміш Ceresit СЕ 33 SUPER призначена для затирання швів керамічних, скляних облицювань, а також облицювань зі штучного і натурального каменю, у тому чис..
 • Заповнювач для швів "Ceresit CE-40 Еластичний водостійкий кольоровий шов"
  Суміш Ceresit СЕ 40 aquastatic призначена для затирання швів керамічних, скляних облицювань, а також облицювань зі штучного і натурального каменю, у тому числі мармуру, при роботах на горизонтальних і вертикальних поверхнях. Завдяки високому ступеню гідрофобізації затирки (ефект aquastatic) краплі в..
 • Заповнювач для швів "Ceresit CE-43 Високоміцний еластичний із підвищеною водостійкістю."
   Суміш Ceresit CE 43 Grand'Elit призначена для заповнення швів розміром до 20 мм керамічних, скляних облицювань, а також облицювань зі штучного і натурального каменю (крім мармуру та інших світлих порід) при роботах на вертикальних і горизонтальних поверхнях.Завдяки високому ступеню гід..
 • Затирочна суміш для швів NOVA plast H-22
  Заповнювач для швів «Новапласт Н-22» призначений для затирання швів (ванни кімнати, душові, кухні, балкони, тераси, (басейни) керамічної, скляної плитки, зі штучного і натурального каменю (крім мармуру), стін та підлоги (з підігрівом) як всередині, так і зовні приміщень.Ширина шва до 5 мм, глиби..
 • Клей для гіпсокартону " Knauf Perflix"
  КНАУФ Перлфікс - це суха суміш заводського виготовлення на основі гіпсового в'яжучого зі спеціальними добавками. Гіпсовий монтажний клей КНАУФ Перлфікс застосовується для приклеювання до звичайних будівельних основ з шорсткою гігроскопічною поверхнею: гіпсокартонних плит КНАУФ, ізолюючих матеріалів ..
 • Клей для гіпсокартону Мастер «Гіпс монтаж»
  Розчинна суміш для приклеювання гіпсокартонних плит, ізоляційних та інших матеріалів, для внутрішніх робіт. Властивості: Висока адгезія з основою.  Пластична, легко наноситься.  Зручна і проста в застосуванні.  Безпечна у застосуванні.  Екологічно чиста...
 • Клей для мармуру Мастер «Мармур "White"»
  Розчинна суміш для оздоблення мармуровими, мозаїчними та іншими плитами зі світлих порід природного каменю усередині і ззовні будинків.. Властивості:    Білого кольору.     Не утворює плям на оздоблювальній плитці зі світлих порід природного каменю.  &n..
 • Клей для пінополістиролу ArtEco 83
  Клей для пінополістиролу ArtEco 83 використовується для фіксації плит з пінополістиролу в системах зовнішньої теплоізоляції споруд, будівель та фасадів.Характеристика:    Має високу адгезію до цементно-вапняним і цементним підставах;     Має високу адгезію до о..
 • Клей для плитки "Ферозіт 100"
  Ферозіт 100 — суха клейова суміш на основі цементу з наповнювачами та полімерними модифікаторами для облицювання стін, підлог та інших стійких до деформування основ керамічною плиткою, мозаїкою, натуральним каменем з водопоглинанням більше 3%, розміром не більше 300 х 300 мм.Приготування:Кле..
 • Клей для плитки "Ферозіт 101"
  Ферозіт 101  — суха клейова суміш для внутрішніх робіт на основі цементу з наповнювачами та полімерними модифікаторами для облицювання стін, підлог та інших стійких до деформації основ керамічною плиткою з водопоглинанням більше 3%, розміром не більше 300 х 300 мм.Приготування:Клейову р..
 • Клей для плитки ArtEco 11, 25кг
  Клейова суміш «ArtEco 11» створена для облицювання плиткою з водопоглинанням понад 3% бетонних, цегляних площин на стінах і підлогах всередині і ззовні будівель.Характеристики: зручна у використанні;  висока адгезія до бетонних, вапняним, цегляним поверхням з водопоглинанням п..
 • Клей для плитки Мастер «Керамік Внутрішній»
  Клеюча суміш для керамічної плитки. Розчинна суміш для виконання оздоблювальних робіт всередині будівель. Властивості: Висока адгезія.  Зручна у застосуванні.  Пластична.  Водостійка.  Екологічно чиста.Область застосування:Суміш Мастер «Керамік Внут..
 • Клей для плитки Мастер «Керамік жаростійкий»
  Еластична клейка суміш з підвищеними термостійкими властивостями. Властивості: Для печей, коминів, димоходів і теплих підлог.  Еластичні.  Водостійка.  Стійка до сповзання.Область застосування:Мастер «Керамік Жаростійкій» суха клейка суміш на основі цемент..