Будівельні суміші

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Еластична гідроізоляційна суміш Ceresit CR 66
  Гідроізоляційна суміш Ceresit CR 66 призначена для захисту будівельних конструкцій від впливу води, в тому числі для гідроізоляції підвалів, фундаментів, цоколів, парапетів, балконів, терас, душових, басейнів, очисних споруд, резервуарів, призначених для зберігання води, в тому числі питної. Гідр..
 • Cуміш ППС Ceresit СТ 83
  Cуміш Ceresit СТ 83 призначена для приклеювання пінополістирольних плит при утепленні фасадів будівель і споруд. Використання суміші Ceresit СТ 83 (Зима)* можливе при температурі не нижче 0 °С. Через 8 годин після застосування матеріалу допускається зниження температури до -5 °С. При утепленні фасад..
 • Cуміш ППС Ceresit СТ 83 Pro
  Cуміш Ceresit СТ 83 Pro призначена для приклеювання пінополістирольних плит при утепленні фасадів будівель і споруд. Використання суміші Ceresit СТ 83 (Зима)* можливе при температурі не нижче 0 °С. Через 8 годин після застосування матеріалу допускається зниження температури до ?5 °С. При утепленні ф..
 • Акрилова фінішна шпаклівка "Aura Fix Finish Spakel"
  Aura Fix Akryl Spaсkel - нтер’єрна акрилова фінішна шпаклівка призначена для часткового, шовного та суцільного шпаклювання поверхонь перед нанесенням фінішного покриття. Також рекомендується для вирівнювання, заповнення невеликих нерівностей, поглиблень і швів поверхні. Не слід застосовувати в місця..
 • Будівельна суміш Універсальна "Moment"
  Будівельна суміш універсальна (БСУ) «Момент» призначена для ремонту та вирівнювання бетонних (через адгезійний шар: БСУ + 4–6% Ceresit СС 81 або Thomsit R 766), цегляних, цементно-піщаних основ стін; облицювання підготовлених основ керамічною плиткою та плиткою з керамограніту, міцних основ, що не д..
 • Гідроізоляційна суміш "Ceresit CR 65"
  Суміш призначена для гідроізоляції будівельних конструкцій – басейнів, фундаментів, гідротехнічних споруд, резервуарів для зберігання води, зокрема питної. Гідроізоляційна суміш застосовується з боку впливу води. Захист від періодичного/постійного зволоження – 2 шари обмазувальної гідроізоляції. ..
 • Гіпс будівельний Г 10
  Гіпс будівельний Г-10 (ДСТУ Б.В.2.7-82-99) Сфера застосування:  наповнювач для сухих будівельних сумішей  виготовлення скла  виготовлення комбікормів  вапнування грунтів  виготовлення бітумних покриттів Фасування: мішок 2 кг, 5 кг, 30 кг, 40 кг ..
 • Гіпс будівельний Г 4
  Гіпс будівельний Г-4 (ДСТУ Б.В.2.7-82-99) Сфера застосування:  наповнювач для сухих будівельних сумішей  виготовлення скла  виготовлення комбікормів  вапнування грунтів  виготовлення бітумних покриттів Фасування: мішок 2 кг, мішок 20 кг ..
 • Гіпс будівельний Г 5
  Гіпс будівельний Г-5 (ДСТУ Б.В.2.7-82-99) Сфера застосування:  наповнювач для сухих будівельних сумішей  виготовлення скла  виготовлення комбікормів  вапнування грунтів  виготовлення бітумних покриттів Фасування: мішок 2 кг, 5 кг, 30 кг, 40 кг ..
 • Еластична клеюча суміш EasyFlex "Ceresit CM-16"
  Для облицювання плитками із керамограніту і натурального каменю всередині та зовні будівель. Суміш Ceresit CM 16 призначена для облицювання бетонних та цементно-піщаних горизонтальних і вертикальних поверхонь керамічною плиткою, плиткою із штучного каменю, у тому числі з водопоглинанням менше 1% ..
 • Заповнювач для швів "Ceresit CE-33 Plus Кольоровий шов"
  Розчинова суміш для затирання швів між облицювальними плитками всередині та зовні будівель (ширина шва 1–6 мм). Суміш Ceresit СЕ 33 PLUS призначена для затирання швів керамічних, скляних облицювань, а також облицювань зі штучного і натурального каменю, у тому числі мармуру, викладених на міцні, с..
 • Заповнювач для швів "Ceresit CE-33 Super Кольоровий шов"
  Розчинова суміш для затирання швів між облицювальними плитками всередині та зовні будівель (ширина шва до 5 мм).  Виробляється 29 кольорів. Суміш Ceresit СЕ 33 SUPER призначена для затирання швів керамічних, скляних облицювань, а також облицювань зі штучного і натурального каменю, у тому чис..
 • Заповнювач для швів "Ceresit CE-40 Еластичний водостійкий кольоровий шов"
  Суміш Ceresit СЕ 40 aquastatic призначена для затирання швів керамічних, скляних облицювань, а також облицювань зі штучного і натурального каменю, у тому числі мармуру, при роботах на горизонтальних і вертикальних поверхнях. Завдяки високому ступеню гідрофобізації затирки (ефект aquastatic) краплі в..
 • Заповнювач для швів "Ceresit CE-43 Високоміцний еластичний із підвищеною водостійкістю."
    Суміш Ceresit CE 43 Grand'Elit призначена для заповнення швів розміром до 20 мм керамічних, скляних облицювань, а також облицювань зі штучного і натурального каменю (крім мармуру та інших світлих порід) при роботах на вертикальних і горизонтальних поверхнях. Завдяки високому ступеню гід..
 • Затирочна суміш для швів NOVA plast H-22
  Заповнювач для швів «Новапласт Н-22» призначений для затирання швів (ванни кімнати, душові, кухні, балкони, тераси, (басейни) керамічної, скляної плитки, зі штучного і натурального каменю (крім мармуру), стін та підлоги (з підігрівом) як всередині, так і зовні приміщень. Ширина шва до 5 мм, глиби..
 • Клей для гіпсокартону " Knauf Perflix"
  КНАУФ Перлфікс - це суха суміш заводського виготовлення на основі гіпсового в'яжучого зі спеціальними добавками. Гіпсовий монтажний клей КНАУФ Перлфікс застосовується для приклеювання до звичайних будівельних основ з шорсткою гігроскопічною поверхнею: гіпсокартонних плит КНАУФ, ізолюючих матеріалів ..
 • Клей для гіпсокартону Мастер «Гіпс монтаж»
  Розчинна суміш для приклеювання гіпсокартонних плит, ізоляційних та інших матеріалів, для внутрішніх робіт. Властивості:  Висока адгезія з основою.  Пластична, легко наноситься.  Зручна і проста в застосуванні.  Безпечна у застосуванні.  Екологічно чиста. ..
 • Клей для мармуру Мастер «Мармур "White"»
  Розчинна суміш для оздоблення мармуровими, мозаїчними та іншими плитами зі світлих порід природного каменю усередині і ззовні будинків.. Властивості:     Білого кольору.     Не утворює плям на оздоблювальній плитці зі світлих порід природного каменю.  &n..
 • Клей для пінополістиролу ArtEco 83
  Клей для пінополістиролу ArtEco 83 використовується для фіксації плит з пінополістиролу в системах зовнішньої теплоізоляції споруд, будівель та фасадів. Характеристика:     Має високу адгезію до цементно-вапняним і цементним підставах;     Має високу адгезію до о..
 • Клей для плитки "Ферозіт 100"
  Ферозіт 100 — суха клейова суміш на основі цементу з наповнювачами та полімерними модифікаторами для облицювання стін, підлог та інших стійких до деформування основ керамічною плиткою, мозаїкою, натуральним каменем з водопоглинанням більше 3%, розміром не більше 300 х 300 мм. Приготування: Кле..
 • Клей для плитки "Ферозіт 101"
  Ферозіт 101  — суха клейова суміш для внутрішніх робіт на основі цементу з наповнювачами та полімерними модифікаторами для облицювання стін, підлог та інших стійких до деформації основ керамічною плиткою з водопоглинанням більше 3%, розміром не більше 300 х 300 мм. Приготування: Клейову р..
 • Клей для плитки ArtEco 11, 25кг
  Клейова суміш «ArtEco 11» створена для облицювання плиткою з водопоглинанням понад 3% бетонних, цегляних площин на стінах і підлогах всередині і ззовні будівель. Характеристики:  зручна у використанні;  висока адгезія до бетонних, вапняним, цегляним поверхням з водопоглинанням п..
 • Клей для плитки Мастер «Керамік Внутрішній»
  Клеюча суміш для керамічної плитки. Розчинна суміш для виконання оздоблювальних робіт всередині будівель. Властивості:  Висока адгезія.  Зручна у застосуванні.  Пластична.  Водостійка.  Екологічно чиста. Область застосування: Суміш Мастер «Керамік Внут..
 • Клей для плитки Мастер «Керамік жаростійкий»
  Еластична клейка суміш з підвищеними термостійкими властивостями. Властивості:  Для печей, коминів, димоходів і теплих підлог.  Еластичні.  Водостійка.  Стійка до сповзання. Область застосування: Мастер «Керамік Жаростійкій» суха клейка суміш на основі цемент..