Армуючі суміші

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Cуміш ППС Ceresit СТ 83
  Cуміш Ceresit СТ 83 призначена для приклеювання пінополістирольних плит при утепленні фасадів будівель і споруд. Використання суміші Ceresit СТ 83 (Зима)* можливе при температурі не нижче 0 °С. Через 8 годин після застосування матеріалу допускається зниження температури до -5 °С. При утепленні фасад..
 • Cуміш ППС Ceresit СТ 83 Pro
  Cуміш Ceresit СТ 83 Pro призначена для приклеювання пінополістирольних плит при утепленні фасадів будівель і споруд. Використання суміші Ceresit СТ 83 (Зима)* можливе при температурі не нижче 0 °С. Через 8 годин після застосування матеріалу допускається зниження температури до ?5 °С. При утепленні ф..
 • Будівельна суміш Універсальна "Moment"
  Будівельна суміш універсальна (БСУ) «Момент» призначена для ремонту та вирівнювання бетонних (через адгезійний шар: БСУ + 4–6% Ceresit СС 81 або Thomsit R 766), цегляних, цементно-піщаних основ стін; облицювання підготовлених основ керамічною плиткою та плиткою з керамограніту, міцних основ, що не д..
 • Клей для пінополістиролу ArtEco 83
  Клей для пінополістиролу ArtEco 83 використовується для фіксації плит з пінополістиролу в системах зовнішньої теплоізоляції споруд, будівель та фасадів.Характеристика:    Має високу адгезію до цементно-вапняним і цементним підставах;     Має високу адгезію до о..
 • Суміш Ceresit Thermo Universal
  Суміш Ceresit Thermo Universal (Термо Універсал) призначе-на для приклеювання пінополістирольних плит і улаштуваннязахисного армованого шару при утепленні фасадів будівельі споруд. Ефективна для приклеювання декоративних еле-ментів із пінополістиролу всередині та зовні будівель. Приутепленні фасадів..
 • Суміш для армування пінополістиролу ArtEco 85, 25 кг
  Клей для пінопласту ArtEco 85 використовується для кріплення теплоізоляції при проведенні робіт з мінераловатними і пінополістирольними плитами. Властивості: характеризується високою пластичністю; хороша адгезія до різних поверхонь; характеризується стійкістю до низьких температур і високою вологіс..
 • Суміш для армування та приклеювання ППС/МВ "Момент"
  Суміш для армування та приклеювання пінополістиролу і мінераловатних плит «Момент» призначена для приклеювання пінополістирольних і мінераловатних плит на вертикальні та горизонтальні поверхні, а також влаштування захисних шарів, зокрема й армованих, лугостійкою склосіткою всередині та зовні будівел..
 • Суміш для кріплення мінераловатних плит Мастер "Термо Мінерал"
  Розчинна суміш для кріплення та захисту мінераловатних плит в утепленні фасадів будівель. Властивості Висока адгезія.  Пластична, легко наноситься.  Паропропускна.  Зручна і проста в застосуванні.  Екологічно чиста.Область застосуванняСуміш Мастер «..
 • Суміш для кріплення пінополістирольних плит Мастер "Термо Полістирол"
  Розчинна суміш для кріплення пінополістирольних плит під час утеплення фасадів будинків. Суміш Мастер «Термо Полістірол» застосовується для кріплення пінополістирольних плит у «легкому - мокрому» методі утеплення фасадів будівель з цегли, бетону, газобетону, вапняку і т. п. Властивості ..
 • Суміш для приклеювання пінополістиролу "Момент"
  Суміш для приклеювання пінополістиролу «Момент» призначена для наклеювання пінополістирольних плит на вертикальні та горизонтальні поверхні як тепло- і звукоізоляційний шар (стіни, підлоги тощо). ..
 • Суміш клейова і армуюча ANSERGLOB ВСХ 39
  Суміш клейова ANSERGLOB ВСХ 39 для теплоізоляції, призначена для приклеювання пінополістиролу і жорстких мінераловатних плит на поверхні з бетону, цегли, пінобетону, цементно-піщаної, цементно-вапняної, гіпсової штукатурки та інші мінеральні основи. Клейову суміш можна використовувати всередині і зо..
 • Суміш клейова і армуюча ANSERGLOB ВСХ 40
  Суміш клейова і армуюча ANSERGLOB ВСХ 40 призначена для улаштування гідрозахисного шару, а також для приклеювання пінополістиролу і жорстких мінераловатних плит на поверхні з бетону, цегли, пінобетону, цементно-піщаної, цементно-вапняної, гіпсової штукатурки та інші мінеральні основи. Клейову суміш ..
 • Суміш МВ Ceresit CT 190
  Суміш Ceresit СТ 190 призначена для приклеювання мінераловатних плит і улаштування захисного армованого шару при утепленні фасадів будівель і споруд. Використання суміші Ceresit СТ 190 (Зима) можливе при температурі не нижче 0 °С. Після застосування матеріалу для приклеювання плит утеплювача допуска..
 • Суміш МВ і ППС Мастер "Термо"
  Розчинна суміш для кріплення та захисту мінераловатних та пінополістирольних плит під час утеплення фасадів будинків.Суміш Мастер «Термо» застосовується для кріплення мінераловатних або пінополістирольних плит у «легкому - мокрому» методі утеплення фасадів будівель з цегли, бетону, газобетону, в..
 • Суміш ППС Ceresit CT 85
  Розчинова суміш для приклеювання та захисту пінополістирольних плит.Суміш Ceresit СТ 85 призначена для приклеювання пінополістирольних плит і улаштування захисного армованого шару при утепленні фасадів будівель і споруд. Ефективна для приклеювання декоративних елементів із пінополістиролу всеред..
 • Суміш ППС Ceresit CT 85 Pro
  Суміш Ceresit СТ 85 Pro призначена для приклеювання пінополістирольних плит і улаштування захисного армованого шару при утепленні фасадів будівель і споруд. Ефективна для приклеювання декоративних елементів із пінополістиролу всередині та зовні будівель. ..