Клеї

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Еластична клеюча суміш EasyFlex "Ceresit CM-16"
  Для облицювання плитками із керамограніту і натурального каменю всередині та зовні будівель. Суміш Ceresit CM 16 призначена для облицювання бетонних та цементно-піщаних горизонтальних і вертикальних поверхонь керамічною плиткою, плиткою із штучного каменю, у тому числі з водопоглинанням менше 1% ..
 • Клей для гіпсокартону " Knauf Perflix"
  КНАУФ Перлфікс - це суха суміш заводського виготовлення на основі гіпсового в'яжучого зі спеціальними добавками. Гіпсовий монтажний клей КНАУФ Перлфікс застосовується для приклеювання до звичайних будівельних основ з шорсткою гігроскопічною поверхнею: гіпсокартонних плит КНАУФ, ізолюючих матеріалів ..
 • Клей для гіпсокартону Мастер «Гіпс монтаж»
  Розчинна суміш для приклеювання гіпсокартонних плит, ізоляційних та інших матеріалів, для внутрішніх робіт. Властивості:  Висока адгезія з основою.  Пластична, легко наноситься.  Зручна і проста в застосуванні.  Безпечна у застосуванні.  Екологічно чиста. ..
 • Клей для мармуру Мастер «Мармур "White"»
  Розчинна суміш для оздоблення мармуровими, мозаїчними та іншими плитами зі світлих порід природного каменю усередині і ззовні будинків.. Властивості:     Білого кольору.     Не утворює плям на оздоблювальній плитці зі світлих порід природного каменю.  &n..
 • Клей для плитки "Ферозіт 100"
  Ферозіт 100 — суха клейова суміш на основі цементу з наповнювачами та полімерними модифікаторами для облицювання стін, підлог та інших стійких до деформування основ керамічною плиткою, мозаїкою, натуральним каменем з водопоглинанням більше 3%, розміром не більше 300 х 300 мм. Приготування: Кле..
 • Клей для плитки "Ферозіт 101"
  Ферозіт 101  — суха клейова суміш для внутрішніх робіт на основі цементу з наповнювачами та полімерними модифікаторами для облицювання стін, підлог та інших стійких до деформації основ керамічною плиткою з водопоглинанням більше 3%, розміром не більше 300 х 300 мм. Приготування: Клейову р..
 • Клей для плитки ArtEco 11, 25кг
  Клейова суміш «ArtEco 11» створена для облицювання плиткою з водопоглинанням понад 3% бетонних, цегляних площин на стінах і підлогах всередині і ззовні будівель. Характеристики:  зручна у використанні;  висока адгезія до бетонних, вапняним, цегляним поверхням з водопоглинанням п..
 • Клей для плитки Мастер «Керамік Внутрішній»
  Клеюча суміш для керамічної плитки. Розчинна суміш для виконання оздоблювальних робіт всередині будівель. Властивості:  Висока адгезія.  Зручна у застосуванні.  Пластична.  Водостійка.  Екологічно чиста. Область застосування: Суміш Мастер «Керамік Внут..
 • Клей для плитки Мастер «Керамік жаростійкий»
  Еластична клейка суміш з підвищеними термостійкими властивостями. Властивості:  Для печей, коминів, димоходів і теплих підлог.  Еластичні.  Водостійка.  Стійка до сповзання. Область застосування: Мастер «Керамік Жаростійкій» суха клейка суміш на основі цемент..
 • Клей для плитки Мастер «Керамік Універсальний»
  Клеюча суміш для керамічної плитки і керамограніта.  Розчинна суміш для виконання облицювальних робіт всередині і зовні будинків. Властивості:  Висока адгезія.  Зручна у застосуванні.  Стійка до сповзання з вертикальних поверхонь.  Пластична.  Водостійка...
 • Клей для плитки та мозіїки "Lacrysil"
  Призначений для облицювання керамічної, скляної, фаянсової плиткою, каменем, мозаїкою всіх типів, стеклокерамикой, основ з бетону, цегли, цементу, каменю, дерева, цементно-вапняних, гіпсокартонних поверхонь, плит ОСБ, ДСП, ДВП всередині і зовні приміщень, а також в приміщеннях з підвищеною вологістю..
 • Клей для приклеювання теплоізоляційниї плит Ферозіт 109
  Ферозіт 109 — суха клейова суміш на основі цементу з наповнювачами та полімерними модифікаторами для закріплення пінополістирольних і мінераловатних плит на цегляних, бетонних, поштукатурених поверхнях при влаштуванні систем утеплення. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.  Підготовка основи ..
 • Клей для сітки в системах теплоізоляції Ферозіт 111
  Ферозіт 111 —  суха клейова суміш на основі цементу з наповнювачами та полімерними модифікаторами для виконання гідрозахисного армованого шару по пінополістирольних та мінераловатних плитах при влаштуванні систем утеплення. Для зовнішніх та внутрішніх робіт. Підготовка основи Підготовку о..
 • Клей для систем теплоізоляції армований волокном Ферозіт 110
   Ферозіт 110 — армована волокном суха клейова суміш на основі цементу з наповнювачами та полімерними модифікаторами для закріплення пінополістирольних і мінераловатних плит на цегляних, бетонних, поштукатурених поверхнях та виконання армованого гідрозахисного шару в системах утеплення будівель...
 • Клей універсальний Shpaten Universal
  "SPATEN UNIVERSAL" -суха клейова суміш на основі цементу з мінеральними наповнювачами, полімерними модифікаторами і армуючими волокнами, призначена для: Приклеювання полістирольних і мінераловатних плит; Влаштування армованого шару систем утеплення; Облицювання міцних, недеформуємих основ ..
 • Клеюча суміш Ceramic "Ceresit CM-11"
  Для облицювання керамічними плитками всередині та зовні будівель. Суміш Ceresit СМ 11 призначена для облицювання бетонних, цегляних, цементно-піщаних і цементно-вапняних поверхонь плиткою з водопоглинанням не менше 1% (плитки з кераміки, фаянсу тощо розміром не більше ніж 40?40 см). Розчинова сум..
 • Клеюча суміш Comfort "Gres Ceresit CM-11 Plus"
  Для облицювання керамічною плиткою всередині і ззовні, а також керамогранітною плиткою всередині будівель. Суміш Ceresit CM 11 Plus призначена для облицювання бетонних та цементно-піщаних горизонтальних та вертикальних поверхонь плиткою з водопоглинанням не менше 1% (плитка з кераміки, фаянсу тощ..
 • Клеюча суміш Flex "Ceresit CM-117"
  Суміш Ceresit СМ 117 призначена для облицювання поверхонь із підвищеною щільністю (бетон, природний камінь, азбошифер тощо) будь-якою плиткою з природного каменю, скла, щільного бетону, литого каменю (керамогранiту) тощо, окрім мармуру. Розчинова суміш також ефективна для:  облицювання ба..
 • Клеюча суміш Gres "Ceresit CM-12"
  Для облицювання горизонтальних і вертикальних поверхонь плитками з кераміки, керамограніту та штучного каменю всередині та зовні будівель. Суміш Ceresit СМ 12 призначена для облицювання міцних горизонтальних і вертикальних бетонних і цементно-піщаних поверхонь, що не деформуються, плиткою зі штуч..
 • Клеюча суміш Gres "Ceresit CM-14"
  Швидкотверднуча клеюча суміш Ceresit СМ 14 призначена для облицювання бетонних, цегляних, цементно-піщаних і цементно-вапняних поверхонь плиткою з кераміки та штучного каменю розміром не більше ніж 30?30 см. Суміш Ceresit СМ 14 застосовується по міцних основах, що не деформуються, на стінах і підлог..
 • Клеюча суміш Mosaic&Marble "Ceresit CM-115"
  Для облицювання мозаїкою, мармуром та плитами зі світлих порід природного каменю всередині та зовні будівель. Суміш Ceresit СМ 115 призначена для облицювання бетонних, цегляних, цементно-піщаних і цементно-вапняних поверхонь плитами з мармуру та інших світлих порід природного каменю, а також моза..
 • Суміш клейова для камінів та печей Anserglob BCX 35
  Суміш клейова ANSERGLOB BCX 35 призначена для облицювання камінів та печей, а також вертикальних поверхонь усіма видами плиток з природнього, штучного і литого каменю (крім мармуру), а також бетонних, керамічних облицювальних плиток розмірами не більше ніж 400х400 мм. Клейова суміш ANSERGLOB BCX 35 ..
 • Суміш клейова для облицювальної плитки Anserglob BCX 33
  Суміш клейова ANSERGLOB BCX 33 призначена для облицювання бетонних, цегляних, цементно-піщаних або цементно-вапняних, а також гіпсових недеформованих поверхонь, монолітних підлог, керамічною, бетонною плиткою та штучним каменем розмірами не більше 300х300 мм і водопоглинанням більше 1%. Клей можна в..
 • Суміш клейова еластифікована Anserglob BCX 44
  Суміш клейова ANSERGLOB BCX 44 ТОТАL еластифікована призначена для внутрішнього і зовнішнього облицювання поверхонь, що піддаються періодичним деформаціям (атмосферним впливам і динамічним навантаженням), усіма видами плиток з природнього, штучного і литого каменю (крім мармуру), а також бетонною, к..