Дерево

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Брус будівельний в ассортименті
  Брус- найчастіше використовується при будівництві дерев'яних будинків, а також сходів, вікон та інших великих дерев'яних елементів. Брус є відмінним будівельним матеріалом - він чудово зберігає тепло, не дає усадки і має привабливий зовнішній вигляд. Брус 100х100, брус 100х150, брус 150х150 викор..
 • Дошка обрізна в ассортименті
  Обрізна дошка - це дошка, у якої з двох сторін зрізаний обзел. За стандартом дозволений невеликий обзол, але його значення мінімально і строго нормовано. Основними параметрами є товщина, ширина і довжина. Якщо дошка однакової ширини - її визначають як калібровану. Назва Матеріал ..
 • Плінтус, Багет, Штапік
  Завжди в наявності за найнижчими цінами зі складу в м.Хмільник: Багет дерев'яний Плінтус дерев'яний стельовий Плінтус дерев'яний широкий Плінтус дерев'яний євро Плінтус кутовий Притворна планка Штапік віконний   ..
 • Плита OSB "Kronospan"
  OSB (Oriented Strand Board) – це продукт деревного походження – плоско спресована тришарова плита, яка виготовляється з прямокутної тріски методом гарячого пресування в умовах високого тиску та температури, з використанням у якості зв`язуючої речовини синтетичної смоли. Це перша плита  деревног..
 • Рейки дерев'яні в ассортименті
  Рейка дерев'яна активно застосовується в найрізноманітніших монтажних, ремонтних, будівельних та оздоблювальних роботах. Також дерев'яна рейка застосовується при виготовленні меблів і найрізноманітніших елементів декору. Але найчастіше рейку застосовують для обрешітки, в процесі монтажу вагонки. Осо..
 • Фанера
  Фанера випускається форматом 1525х1525 мм. Високі фізико-механічні властивості деревини берези, її красива текстура і швидкий монтаж забезпечують високі експлуатаційні властивості фанери, що знаходить її широке застосування в будівництві, виробництві меблів, тари, машинобудуванні та інших галузях п..