Вата мінеральна

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Вата мінеральна "Isover"
  Сучасні теплоізоляційні матеріали ISOVER з мінеральної вати застосовуються для утеплення стін, покрівлі, фасадів будинків, а також є хорошим утеплювачем для підлоги. Теплоізоляція ISOVER - надійний утеплювач. Будівельна теплоізоляція забезпечує високий рівень теплозахисту завдяки низькому коефіцієнт..
 • Вата мінеральна "Izovat"
  Основною сферою застосування базальтової мінеральної вати TM IZOVAT є утеплення огороджувальних конструкцій будівель, шумо- і звукоізоляція, вогнезахист будівельних конструкцій та інженерних мереж, а також для виготовлення сендвіч панелей У виробничу програму заводу входить виготовлення базальтової..
 • Вата мінеральна "Knauf"
  Сучасні теплоізоляційні матеріали KNAUF з мінеральної вати застосовуються для утеплення стін, покрівлі, фасадів будинків, а також є хорошим утеплювачем для підлоги. Теплоізоляція KNAUF - це надійна німецька якість! Будівельна теплоізоляція забезпечує високий рівень теплозахисту завдяки низькому коеф..
 • Вата мінеральна "Ursa Geo"
  URSA - одна з провідних компаній на будівельному ринку Європи. Основні продукти, вироби з штапельного скловолокна і екструдованого пінополістиролу, використовуються скрізь, де тепло- і звукоізоляція повинні бути бездоганними. І неважливо, чи йде мова про проектування будівель і споруд, цивільне буді..
 • Вата мінеральна "ТехноНІКОЛЬ"
  Кам'яна вата виробництва «ТехноНІКОЛЬ» ділиться за областю застосування. В асортименті є теплоізоляція для тинькованих і вентильованих фасадів, уклінних і пласких покрівель, підлог, стін і т.д.Продукцію «ТехноНІКОЛЬ» відрізняються високою теплозберігаючою здатністю, пожежною безпекою, звукопогли..