Металопрокат

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Арматура в ассортименті
  Арматура-сталевий пруток круглого перетину, визначеного діаметру і довжини, виготовлений з разних марок стали відповідно стандартів ДСТУ. Випускається з гладким і періодичним профілем (згідно зі старими ДСТУ 3760: 2006), переважно гарячекатаних методом. Для виробництва використовується сталь з висок..
 • Квадрат сталевий
  Квадрат сталевий- вид металопродукції, що представляє собою сталевий стрижень квадратного перетину, усередині якого немає пустот. Типовий квадрат сталевий випускається з рядової, конструкційної сталі, шляхом гарячої або холодної катанки. Назва Марка сталі Розмір Од.Виміру ..
 • Круг сталевий
  Круг сталевий - це гарячекатаний пруток, виготовлений згідно ГОСТ 2590 з діаметром від 6.5 мм аж до 150 мм. Круг сталевий гарячекатаний є затребуваними матеріалом, тому що використовуються в багатьох областях будівництва. Основне застосування в будівництві металокаркасних і залізобетонних констру..
 • Кутник сталевий
  Кутник сталевий - є основним різновидом профільного прокату, який має повсюдне застосування. Цей недорогий профіль відрізняється високою поздовжньою жорсткістю  і легкістю в застосуванні. Назва Типоразмір Марка сталі Розмір Од.Виміру Кутник стале..
 • Лист сталевий
  Лист сталевий - є основним різновидом профільного прокату, який має повсюдне застосування. Цей недорогий профіль відрізняється високою поздовжньою жорсткістю  і легкістю в застосуванні. Назва Типоразмір Марка сталі Розмір Од.Виміру Лист сталевий ..
 • Лист сталевий просічно-витяжний (ПВЛ)
  Лист сталевий просічно-витяжний - (ПВЛ) являє виріб листового металопрокату, що  має вигляд металевого листа зі стандартними розмірами. Ширина коливається від 500 до 1250 мм при товщині листа від 0.7 до 6 мм. Довжина просічно-витяжного листа коливається від 2  до 3.5 метрів. Застосовуютьс..
 • Сітка
  Зварна сітка утворена з дротів, розташованих у двох взаємно-перпендикулярних напрямках і зварених в місцях їх перетину методом точкового зварювання. Виготовляються з низьковуглецевого холоднотянутого дроту круглого профілю. Цинкове покриття наноситься після зварювання сітки, що забезпечує стійкіс..
 • Смуга (Полоса) сталева
  Полоса сталева- в роздріб і оптом. При великих обсягах або ж при покупці сталевого листа на постійній основі, ми пропонуємо нашим клієнтам знижки, вигідні ціни на штрипс сталевий або ж, надаємо хороший бонус - безкоштовні доставки металопрокату по Хмільнику. Назва Марка сталі ..
 • Труби
  Труби сталеві - один з видів сталевого металопрокату, який застосовуються в багатьох галузях промисловості. Їх призначення досить велике, навіть важко сказати у яких галузях промисловості труби сталеві не використовують. Труби сталеві мають довжину від декількох сантиметрів до десятків метрів, а тов..
 • Швелер сталевий
  Швелер сталевий- виріб з металу, що має П-образний перетин. Також часто називається гнутим профілем. Швелер сталевий є дуже популярним в будівельній галузі і використовується для влаштування перекриттів і стін, а також в якості складового елементу різноманітних металоконструкцій Назва..