Гідропаробар'єр. Мембрани

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Гідро-пароізоляційні плівки ТМ "BudMonster"
  Компанія BudmonsteR® - лідер з випуску нішевих продуктів у сфері будівельних матеріалів з оптимальними для ринка України якісно-ціновими характеристиками. Вся продукція торгівельної марки BudmonsteR® виробляється на надсучасних заводах з дотриманням європейських стандартів якості. Гідроізоляційна..
 • Гідро-пароізоляційні плівки ТМ "Masterplast"
  Група «Мастерпласт» заснована у 1997 році є однією з провідних виробників ізоляційних та будівельних матеріалів в Центральній та Східній Європі. Володіє 4 виробничими базами та дочірніми підприємствами у 12 країнах світу і успішно реалізує свою продукцію. Найменування Сфера застос..
 • Гідроізоляційний бар'єр BUDOWA
  Гідроізоляційний бар'єр BUDOWA - застосовується для ізоляції вологи і конденсату, що проникає в підпокрівельну порожнину будівельної конструкції врезультаті просочення крізь покрівлю снігу і дощу, а також служить ізоляційним шаром, що запобігає втраті тепла шляхом вивітрювання. Застосовується при д..
 • Супердифузійна мембрана ТМ "BUDOWA"
  Мембрана ТМ "BUDOWA" - дифузійна тришарова мембрана що  значно перевершує за якостями одношарові неткані або плівкові пористі матеріали. Вона складається з кількох шарів - внутрішнього активного і зовнішніх захисних, кожен з яких відповідає за певні функції матеріалу. В результаті дифузійна мем..