Інструменти

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Бензиновий генератор GERRARD GPG 3500E
  Бензиновий генератор GERRARD GPG 3500E з електростартом є не дорогим і надійним джерелом електроенергії в найнесподіваніших ситуаціях і в умовах відсутності стаціонарних джерел живлення або на період аварійного відключення.Бензогенератор GERRARD GPG3500E сконструйований на міцній рамі в ізольова..
 • Бензопила FORTE FGS 45-45
  Бензопила Forte FGS 45-45 відноситься до класу побутового інструменту і призначена для повсякденної роботи по дому або догляду за садом. Модель розрахована на нетривалі навантаження (20 хвилин роботи - 20 хвилин перерви). Дотримання такого інтервалу допоможе забезпечити максимальний моторесурс всьог..
 • Бетонозмішувач BETONIAR HCM-125
  Бетономішалка - будівельна техніка, яка використовується для створення якісної суміші води, піску, щебеню та цементу. Правильне співвідношення всіх компонентів дає високоякісний бетон, який заливається як фундамент для будинку, для стяжки підлог, основи для парканів, бетонних сходів, стін, майданчик..
 • Бетонозмішувач FORTE EW 8160P
  Бетонозмішувач Forte EW8160Р призначений для приготування високоякісних бетонних сумішей та будівельних розчинів. Бетонозмішувач комплектується двигуном, потужністю шістсот п'ятьдесят ват. Невелика вага і простота у використанні ідеально підходить для будівельних робіт. Використовувана в конструкції..
 • Бокорізи S&R 115 х 18 мм mini (Артикул 172007115)
  Потрібні кусачки для швидкої і чіткої зачистки кінчиків проводів і кабелів від ізоляційного покриття? У Вас повинна бути саме ця модель!Бокорізи S & R 115 x 18мм mini виконані з якісного сталевого матеріалу американського типу з вмістом хрому і ванадію, такого роду сталь призначена для станц..
 • Бокорізи S&R 160 x 20 мм шведського типу (Артикул 162203101)
  Бокоріз силовий S & R з хром-ванадієвої сталі шведського типу для станцій технічного обслуговування і складально-механічного виробництва. Двокомпонентне гумове покриття ручок. Обробка поверхні - гальванічне покриття (фосфатування). Загальна довжина - 160 мм.ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:Артикул..
 • Викрутка S&R серії S2 PH 0 x 75 мм (Артикул 250084071)
  Викрутка хрестова PH 0 x 75мм довжиною 75мм з магнітним жалом. Серія ПРОФІ. Жовто - блакитна. Двокомпонентна рукоятка зі спеціального матеріалу: створює «ефект сухої руки» (піт долоні не переходить на ручку і викрутка не ковзає), легко переносить навіть тривале зіткнення з маслами, хімічними речови..
 • Викрутка S&R серії S2 PH 1 x 75 мм (Артикул 250084072)
  Викрутка хрестова PH 1 x 75мм довжиною 75мм з магнітним жалом. Серія ПРОФІ. Жовто - блакитна. Двокомпонентна рукоятка зі спеціального матеріалу: створює «ефект сухої руки» (піт долоні не переходить на ручку і викрутка не ковзає), легко переносить навіть тривале зіткнення з маслами, хімічними речови..
 • Викрутка S&R серії S2 PH 2 x 100 (Артикул 250084073)
  Викрутка хрестова PH 2 x 100 мм довжиною 100 мм з магнітним жалом. Серія ПРОФІ. Жовто - блакитна. Двокомпонентна рукоятка зі спеціального матеріалу: створює «ефект сухої руки» (піт долоні не переходить на ручку і викрутка не ковзає), легко переносить навіть тривале зіткнення з маслами, хімічними ре..
 • Викрутка S&R серії S2 PZ 0 x 75 мм (Артикул 250085081)
  Головна особливість даного інструменту це якість виробу, а саме сталевий матеріал з якого виготовлено основа і наконечник викрутки. Стрижень викрутки має тверду структуру сталі марки S2. Викрутка виготовлена ​​із загартованої сталі зі спеціальним способом безпосереднього вливання в  три етапи ж..
 • Викрутка S&R серії S2 PZ 2 x 100 мм (Артикул 250085083)
  Головна особливість даного інструменту це якість виробу, а саме сталевий матеріал з якого виготовлено основа і наконечник викрутки. Стрижень викрутки має тверду структуру сталі марки S2. Викрутка виготовлена ​​із загартованої сталі зі спеціальним способом безпосереднього вливання в  три етапи ж..
 • Викрутка S&R серії S2 SL 3,0 х 0,5 х 80 мм (Артикул 250083061)
  Викрутка плоска SL 3,0 x 0,5 х 80мм довжиною 80мм з магнітним жалом. Серія ПРОФІ. Жовто - блакитна. Двокомпонентна рукоятка зі спеціального матеріалу: створює «ефект сухої руки» (піт долоні не переходить на ручку і викрутка не ковзає), легко переносить навіть тривале зіткнення з маслами, хімічними ..
 • Дриль ударний FORTE ID1050VR
  FORTE ID1050VR - компактний, надійний, потужний ударний дриль для щоденної роботи. Завжди виконує роботу з максимальною точністю, незалежно від оброблюваного матеріалу. Потужний двигун, металічні шестерні, додаткова рукоятка - гарантії надійності, довговічності та комфортуТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ..
 • Дриль ударний FORTE ID650VR
  Ударний дриль Forte ID 650 VR має компактну форму, і може застосовуватися для домашніх свердлильних робіт. Двигун потужністю 650 Вт дозволяє досягти оптимального крутного моменту для свердління деревини, також дриль може працювати з металом. Основним призначенням інструмента є робота з такими тверди..
 • Дриль ударний STANLEY STDH5510-B9
  Ні для кого не секрет, що будівництво постійно розвивається та дорожчає. Сучасні будівельні матеріали з кожним днем прогресують - вони стають міцніші, безпечніші та легші в обробці. Однак це неминуче відображується на вартості як самих будівельних матеріалів, так і будівельних послуг, пов'язаних з н..
 • Дриль ударний STANLEY STDH6513-RU
  Ударна дриль Stanley STDH6513 застосовується для свердління отворів і для свердління з ударом. Потужність - 650 Вт На моделі встановлений ключовий патрон діаметром 13 мм, для свердління в цеглі, цементі, бетоні, дереві, металі і пластмасі. Максимальна швидкість обертання становить 2800 об / хв. Удар..
 • Дриль ударний STANLEY STDH8013-RU
  Ударна дриль STDH8013 від Stanley потужністю 800 Вт, застосовується для свердління отворів і для свердління з ударом при виконанні столярних і слюсарних робіт в побутових умовах. На моделі встановлений ключовий патрон діаметром 13 мм, для свердління в цеглі, цементі, бетоні, дереві, металі і пластм..
 • Дриль ударний STARK ID 751 Q Profi
  Дриль ударної дії STARK ID 751 Q Profi призначений для свердління отворів у різних матеріалах (у тому числі в металі, дереві й т.п.) у побутових умовах. Дрилі можуть використовуватися для свердління отворів у бетоні, камені,цеглі й аналогічних матеріалах свердлами із твердосплавною ріжучою частиною...
 • Дриль-шуруповерт мережевий FORTE DS450VR
  Легкий побутовий шуруповерт Forte DS 450 VR представлений бюджетною моделлю, оптимальною для виконання робіт у домашніх умовах. Ця модель працює від мережевого джерела напруги і саме це дає їй більше переваг, особливо у випадках, коли інструмент застосовується лише час від часу. Користувачеві немає ..
 • Дровокол електричний SADKO ELS 2200
  SADKO ELS-2200 - потужний дровокол з зусиллям для розколу в 5 тонн. Стане в нагоді в будь-якому господарстві, де є потреба у заготівлі дров, адже з його допомогою процес заготівлі істотно спрощується, і в підсумку, з'являється можливість виконувати подібні завдання швидше. Ідеальний для заготівлі др..
 • Електроперфоратор FORTE PLRH 32-16RV
  Перфоратор - неодмінний атрибут будівельника або ремонтника. Без цього інструменту завдання виконання отворів і прорізів в бетонних стінах стає практично неможливим. Різко прискорює і полегшує інструмент і таку роботу, як підготовка стін до укладання керамічної плитки.Двигун в корпусі перфоратор..
 • Електроперфоратор FORTE RH 26-9R
  Перфоратор Forte RH 26-9 R - швидкий універсальний інструмент.Перфоратор обладнаний м'якою накладкою на основній і додатковій рукоятках для надійного утримання інструменту.Технічні характеристики:Потужність 850 Вт Тип патрона SDS + Режими Свердління + Удар, Удар, Свердління Максимал..
 • Електроперфоратор FORTE RH 30-9R
  Перфоратор Forte RH 30-9 R - незамінний помічник у побуті і професійній діяльності, ефективний, працездатний, компактний і зручний в експлуатації.Перфоратор FORTE RH 30-9 R  - інструмент, який може застосовуватися в трьох доступних режимах для свердління і буріння в бетоні і цеглі, для робо..
 • Електроперфоратор STANLEY STHR263K
  STANLEY STHR263K - універсальний трьохфункціональний перфоратор потужністю 800 Вт, оснащений режимами свердління, свердління з ударом і довбання, для роботи з бетоном, каменем, цеглою, а також по металу і деревині.Модель оснащується пилезахищенним патроном SDS+, і дозволяє свердлити 30 мм деревину, ..