Будівельне та садово-паркове обладнання

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Барабан для намотування шланга 1/2" Verano 45м
  Барабани виготовленні з міцного пластику, ручки та ножки з металу. Призначенні для зберігання та зручного транспортування поливальних шлангів 1/2" або 3/4". ..
 • Барабан для намотування шланга 1/2" Verano 45м з колесами
  Барабани виготовленні з міцного пластику, ручки та ножки з металу. Призначенні для зберігання та зручного транспортування поливальних шлангів 1/2" або 3/4". ..
 • Барабан для намотування шланга 1/2" Verano 60м
  Барабани виготовленні з міцного пластику, ручки та ножки з металу. Призначенні для зберігання та зручного транспортування поливальних шлангів 1/2" або 3/4". ..
 • Барабан для намотування шланга 1/2" Verano 60м з колесами
  Барабани виготовленні з міцного пластику, ручки та ножки з металу. Призначенні для зберігання та зручного транспортування поливальних шлангів 1/2" або 3/4". ..
 • Бензиновий генератор GERRARD GPG 3500E
  Бензиновий генератор GERRARD GPG 3500E з електростартом є не дорогим і надійним джерелом електроенергії в найнесподіваніших ситуаціях і в умовах відсутності стаціонарних джерел живлення або на період аварійного відключення.Бензогенератор GERRARD GPG3500E сконструйований на міцній рамі в ізольова..
 • Бензопила FORTE FGS 45-45
  Бензопила Forte FGS 45-45 відноситься до класу побутового інструменту і призначена для повсякденної роботи по дому або догляду за садом. Модель розрахована на нетривалі навантаження (20 хвилин роботи - 20 хвилин перерви). Дотримання такого інтервалу допоможе забезпечити максимальний моторесурс всьог..
 • Бетонозмішувач BETONIAR HCM-125
  Бетономішалка - будівельна техніка, яка використовується для створення якісної суміші води, піску, щебеню та цементу. Правильне співвідношення всіх компонентів дає високоякісний бетон, який заливається як фундамент для будинку, для стяжки підлог, основи для парканів, бетонних сходів, стін, майданчик..
 • Бетонозмішувач FORTE EW 8160P
  Бетонозмішувач Forte EW8160Р призначений для приготування високоякісних бетонних сумішей та будівельних розчинів. Бетонозмішувач комплектується двигуном, потужністю шістсот п'ятьдесят ват. Невелика вага і простота у використанні ідеально підходить для будівельних робіт. Використовувана в конструкції..
 • Дровокол електричний SADKO ELS 2200
  SADKO ELS-2200 - потужний дровокол з зусиллям для розколу в 5 тонн. Стане в нагоді в будь-якому господарстві, де є потреба у заготівлі дров, адже з його допомогою процес заготівлі істотно спрощується, і в підсумку, з'являється можливість виконувати подібні завдання швидше. Ідеальний для заготівлі др..
 • Зарядний пристрій ДНІПРО-М СВ-12S
  У Вашого автомобіля розрядився акумулятор? Тоді Вам необхідна допомога зарядного пристрою Днiпро-М СB-12S. Завдяки йому, можливо провести зарядку акумуляторів з ємностями 20-50 Аг. Унікальність зарядного пристрою Днiпро-М СB-12S полягає в тому, що він здатний зарядити повністю розряджену батарею. ..
 • Зарядний пристрій ДНІПРО-М СВ-16S
  Заряджати автомобільний акумулятор потрібно за допомогою перевіреного і надійного апарату, яким і є Днiпро-М СB-16S. Це зарядний пристрій здатний працювати з будь-якими видами акумуляторних батарей.Зарядний пристрій СB-16S від Днiпро-М здатний працювати як з 12 так і 24-вольтовими акумуляторами,..
 • Зарядний пристрій ДНІПРО-М СВ-18S
  Розрядився автомобільний акумулятор? Вирішити цю проблему вам допоможе зарядний пристрій Днiпро-М СB-18S. Він здатний відновити сили повністю розрядженого акумулятора і довести його до ступеня можливого запуску двигуна.Дана модель зарядного пристрою легка в експлуатації, користуватися нею зможе ..
 • Зарядний пристрій ДНІПРО-М СВ-20S
  Зарядний пристрій Дніпро-М CB-20S - портативний пристрій побутового класу, призначений для швидкої і якісної зарядки свинцево-кислотних акумуляторів ємністю 80-160 Аг. Модель відрізняється вбудованим амперметром, розташованим на передній панелі, що дозволяє стежити за процесом зарядки.Модель зар..
 • Зварювальний інвертор ДНІПРО-М ММА-250
  Метал - це Ваша слабкість? Тоді зварювальний інвертор "Дніпро-М" ММА 250 - саме те, що Вам потрібно. Основними перевагами такого зварювального апарату є стабільність в роботі, легкість, компактність, низьке енергоспоживання, безшумність і зручність у використанні, а також легке займання дуги і чудов..
 • Зварювальний інвертор ДНІПРО-М ММА-250DL
  Інвертор для зварювання - досить складний електронний пристрій, що дозволяє отримувати зварювальні шви дуже високої якості. Є незамінним не тільки в професійній діяльності (промисловість, будівельні і монтажні майданчики, транспорт і т.д.) але і для аматорських робіт по дому або в гаражі.Умовно,..
 • Зварювальний інвертор ДНІПРО-М ММА-250В
  Основними перевагами зварювального апарату "Дніпро-М" ММА 250 B є стабільність в роботі, легкість, компактність, низьке енергоспоживання, безшумність і зручність у використанні, а також легке займання дуги і чудове формування зварювального шва. У комплект зварювального апарату MMA-250B входить пласт..
 • Зварювальний інвертор ДНІПРО-М САБ-250В
  Зварювальний апарат побутового застосування Дніпро-М САБ 250 B - нова бюджетна модель інвертора із застосуванням технологій IGBT, є відмінним рішенням будь-яких завдань, пов'язаних з дуговим зварюванням. Спеціальний кейс спрощує експлуатацію і забезпечує зручне транспортування інвертора.Спрощена..
 • Компресор БРИГАДИР STANDART АС-24S
  Сучасний ринок будівельних інструментів має широкий вибір пневматичних робочих приладів. Сьогодні їм приділяється особлива увага, так як вони є гідною альтернативою електричним і гідравлічним пристроям. Пневматичні інструменти активно використовуються в промисловому виробництві і в побуті. Адже такі..
 • Культиватор бензиновий SADKO M-400
  Призначення культиватора - розпушування грунту, без обороту пласта. Розпушування необхідно для того, щоб наситити грунт повітрям і полегшити потрапляння добрив, вологи на потрібну глибину. Крім цього відбувається пошкодження кореневої системи бур'янів, «перемолу» землі, звільняється місце для сільсь..
 • Мотокоса FORTE БМК-1943
  Бензинова мотокоса FORTE БМК-1943 відмінний помічник по обробці газонів і садів. За допомогою коси ФОРТЕ догляд за зеленою ділянкою буде проходити з радістю і легкістю. Забезпечити тривалу і продуктивну роботу пристрою допоможе вбудований бензиновий двигун потужністю 2,5 кінських сил, який має 7000 ..
 • Мотокоса FORTE БМК-2400
  Електричні тримери і бензинові коси Forte мають широкий модельний ряд, які призначені для професійного скошування трави та бурьяну. Хоча обидва інструменти вирішують загальну задачу - косити траву, але вони мають ряд особливостей, які необхідно брати до уваги при виборі та купівлі в магазині. Купити..
 • Мотокоса SADKO GTB-520
  SADKO GTB-520 - потужна ранцева мотокоса, яка забезпечує максимальну свободу рухів, комфорт та зручність при роботі. Дозволяє ефективно скошувати траву в обмеженому просторі, на крутих схилах, на вузьких, складних і незручних для роботи ділянках.ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:Ширина скоса, волос..
 • Мотокоса WERK WB-494
  Мотокоса WERK WB-494 - це високоякісний агрегат, який призначений для інтенсивного застосування. Він виділяється наявністю потужного двигуна з примусовим обдувом, а також своєю довговічністю і економічністю, що важливо для даного типу пристроїв. Великі вигнуті рукоятки забезпечать ще більшу зручніст..
 • Мотокоса ДНІПРО-М МК-1250
   З такою практичною мотокосою, як Дніпро-М МК-1250, Ваша ділянка, сад і газон завжди виглядатимуть акуратно і доглянуто, адже функціональність, дозволяє використовувати її для багатьох цілей, починаючи із стрижки трави і закінчуючи обрізанням молодих пагонів чагарників. Дніпро-М МК-1250 дуже пр..