Мотокоси

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Мотокоса FORTE БМК-1943
  Бензинова мотокоса FORTE БМК-1943 відмінний помічник по обробці газонів і садів. За допомогою коси ФОРТЕ догляд за зеленою ділянкою буде проходити з радістю і легкістю. Забезпечити тривалу і продуктивну роботу пристрою допоможе вбудований бензиновий двигун потужністю 2,5 кінських сил, який має 7000 ..
 • Мотокоса FORTE БМК-2400
  Електричні тримери і бензинові коси Forte мають широкий модельний ряд, які призначені для професійного скошування трави та бурьяну. Хоча обидва інструменти вирішують загальну задачу - косити траву, але вони мають ряд особливостей, які необхідно брати до уваги при виборі та купівлі в магазині. Купити..
 • Мотокоса SADKO GTB-520
  SADKO GTB-520 - потужна ранцева мотокоса, яка забезпечує максимальну свободу рухів, комфорт та зручність при роботі. Дозволяє ефективно скошувати траву в обмеженому просторі, на крутих схилах, на вузьких, складних і незручних для роботи ділянках.ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:Ширина скоса, волос..
 • Мотокоса WERK WB-494
  Мотокоса WERK WB-494 - це високоякісний агрегат, який призначений для інтенсивного застосування. Він виділяється наявністю потужного двигуна з примусовим обдувом, а також своєю довговічністю і економічністю, що важливо для даного типу пристроїв. Великі вигнуті рукоятки забезпечать ще більшу зручніст..
 • Мотокоса ДНІПРО-М МК-1250
   З такою практичною мотокосою, як Дніпро-М МК-1250, Ваша ділянка, сад і газон завжди виглядатимуть акуратно і доглянуто, адже функціональність, дозволяє використовувати її для багатьох цілей, починаючи із стрижки трави і закінчуючи обрізанням молодих пагонів чагарників. Дніпро-М МК-1250 дуже пр..