Зарядні пристрої

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Зарядний пристрій ДНІПРО-М СВ-12S
  У Вашого автомобіля розрядився акумулятор? Тоді Вам необхідна допомога зарядного пристрою Днiпро-М СB-12S. Завдяки йому, можливо провести зарядку акумуляторів з ємностями 20-50 Аг. Унікальність зарядного пристрою Днiпро-М СB-12S полягає в тому, що він здатний зарядити повністю розряджену батарею. ..
 • Зарядний пристрій ДНІПРО-М СВ-16S
  Заряджати автомобільний акумулятор потрібно за допомогою перевіреного і надійного апарату, яким і є Днiпро-М СB-16S. Це зарядний пристрій здатний працювати з будь-якими видами акумуляторних батарей. Зарядний пристрій СB-16S від Днiпро-М здатний працювати як з 12 так і 24-вольтовими акумуляторами,..
 • Зарядний пристрій ДНІПРО-М СВ-18S
  Розрядився автомобільний акумулятор? Вирішити цю проблему вам допоможе зарядний пристрій Днiпро-М СB-18S. Він здатний відновити сили повністю розрядженого акумулятора і довести його до ступеня можливого запуску двигуна. Дана модель зарядного пристрою легка в експлуатації, користуватися нею зможе ..
 • Зарядний пристрій ДНІПРО-М СВ-20S
  Зарядний пристрій Дніпро-М CB-20S - портативний пристрій побутового класу, призначений для швидкої і якісної зарядки свинцево-кислотних акумуляторів ємністю 80-160 Аг. Модель відрізняється вбудованим амперметром, розташованим на передній панелі, що дозволяє стежити за процесом зарядки. Модель зар..