Зварювальні аппарати

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Зварювальний інвертор ДНІПРО-М ММА-250
  Метал - це Ваша слабкість? Тоді зварювальний інвертор "Дніпро-М" ММА 250 - саме те, що Вам потрібно. Основними перевагами такого зварювального апарату є стабільність в роботі, легкість, компактність, низьке енергоспоживання, безшумність і зручність у використанні, а також легке займання дуги і чудов..
 • Зварювальний інвертор ДНІПРО-М ММА-250DL
  Інвертор для зварювання - досить складний електронний пристрій, що дозволяє отримувати зварювальні шви дуже високої якості. Є незамінним не тільки в професійній діяльності (промисловість, будівельні і монтажні майданчики, транспорт і т.д.) але і для аматорських робіт по дому або в гаражі. Умовно,..
 • Зварювальний інвертор ДНІПРО-М ММА-250В
  Основними перевагами зварювального апарату "Дніпро-М" ММА 250 B є стабільність в роботі, легкість, компактність, низьке енергоспоживання, безшумність і зручність у використанні, а також легке займання дуги і чудове формування зварювального шва. У комплект зварювального апарату MMA-250B входить пласт..
 • Зварювальний інвертор ДНІПРО-М САБ-250В
  Зварювальний апарат побутового застосування Дніпро-М САБ 250 B - нова бюджетна модель інвертора із застосуванням технологій IGBT, є відмінним рішенням будь-яких завдань, пов'язаних з дуговим зварюванням. Спеціальний кейс спрощує експлуатацію і забезпечує зручне транспортування інвертора. Спрощена..