Електроінструмент

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Дриль ударний FORTE ID1050VR
  FORTE ID1050VR - компактний, надійний, потужний ударний дриль для щоденної роботи. Завжди виконує роботу з максимальною точністю, незалежно від оброблюваного матеріалу. Потужний двигун, металічні шестерні, додаткова рукоятка - гарантії надійності, довговічності та комфорту ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ..
 • Дриль ударний FORTE ID650VR
  Ударний дриль Forte ID 650 VR має компактну форму, і може застосовуватися для домашніх свердлильних робіт. Двигун потужністю 650 Вт дозволяє досягти оптимального крутного моменту для свердління деревини, також дриль може працювати з металом. Основним призначенням інструмента є робота з такими тверди..
 • Дриль ударний STANLEY STDH5510-B9
  Ні для кого не секрет, що будівництво постійно розвивається та дорожчає. Сучасні будівельні матеріали з кожним днем прогресують - вони стають міцніші, безпечніші та легші в обробці. Однак це неминуче відображується на вартості як самих будівельних матеріалів, так і будівельних послуг, пов'язаних з н..
 • Дриль ударний STANLEY STDH6513-RU
  Ударна дриль Stanley STDH6513 застосовується для свердління отворів і для свердління з ударом. Потужність - 650 Вт На моделі встановлений ключовий патрон діаметром 13 мм, для свердління в цеглі, цементі, бетоні, дереві, металі і пластмасі. Максимальна швидкість обертання становить 2800 об / хв. Удар..
 • Дриль ударний STANLEY STDH8013-RU
  Ударна дриль STDH8013 від Stanley потужністю 800 Вт, застосовується для свердління отворів і для свердління з ударом при виконанні столярних і слюсарних робіт в побутових умовах. На моделі встановлений ключовий патрон діаметром 13 мм, для свердління в цеглі, цементі, бетоні, дереві, металі і пластм..
 • Дриль ударний STARK ID 751 Q Profi
  Дриль ударної дії STARK ID 751 Q Profi призначений для свердління отворів у різних матеріалах (у тому числі в металі, дереві й т.п.) у побутових умовах. Дрилі можуть використовуватися для свердління отворів у бетоні, камені,цеглі й аналогічних матеріалах свердлами із твердосплавною ріжучою частиною...
 • Дриль-шуруповерт мережевий FORTE DS450VR
  Легкий побутовий шуруповерт Forte DS 450 VR представлений бюджетною моделлю, оптимальною для виконання робіт у домашніх умовах. Ця модель працює від мережевого джерела напруги і саме це дає їй більше переваг, особливо у випадках, коли інструмент застосовується лише час від часу. Користувачеві немає ..
 • Електроперфоратор FORTE PLRH 32-16RV
  Перфоратор - неодмінний атрибут будівельника або ремонтника. Без цього інструменту завдання виконання отворів і прорізів в бетонних стінах стає практично неможливим. Різко прискорює і полегшує інструмент і таку роботу, як підготовка стін до укладання керамічної плитки. Двигун в корпусі перфоратор..
 • Електроперфоратор FORTE RH 26-9R
  Перфоратор Forte RH 26-9 R - швидкий універсальний інструмент.Перфоратор обладнаний м'якою накладкою на основній і додатковій рукоятках для надійного утримання інструменту. Технічні характеристики: Потужність 850 Вт Тип патрона SDS + Режими Свердління + Удар, Удар, Свердління Максимал..
 • Електроперфоратор FORTE RH 30-9R
  Перфоратор Forte RH 30-9 R - незамінний помічник у побуті і професійній діяльності, ефективний, працездатний, компактний і зручний в експлуатації. Перфоратор FORTE RH 30-9 R  - інструмент, який може застосовуватися в трьох доступних режимах для свердління і буріння в бетоні і цеглі, для робо..
 • Електроперфоратор STANLEY STHR263K
  STANLEY STHR263K - універсальний трьохфункціональний перфоратор потужністю 800 Вт, оснащений режимами свердління, свердління з ударом і довбання, для роботи з бетоном, каменем, цеглою, а також по металу і деревині.Модель оснащується пилезахищенним патроном SDS+, і дозволяє свердлити 30 мм деревину, ..
 • Електроперфоратор STANLEY STHR272KS
  Бочковий перфоратор Stanley STHR272KS торговельної марки Stanley – відмінний помічник для будівельника. Інструмент може працювати в одному з трьох режимів - свердління з ударом, свердління і довбання. Модель комплектується електродвигуном потужністю 850 вт, легко свердлить отвори в бетоні, цеглі, ме..
 • Електроперфоратор STARK RH 1100 Profi
  Електричний перфоратор Stark RH 1100 Profi призначений для свердління отворів з ударною дією (перфоруванням) і без неї. Перфоратор може бути використаний в режимі довбання каменю, гірських порід, бетону, цегли а також для свердління деревини, металу й пластмаси. Перфоратор RH 1110 Profi має: ..
 • Електроперфоратор STARK RH 950 Profi
   Електричний перфоратор Stark RH 950 Profi призначений для свердління отворів з ударною дією (перфоруванням) і без неї. Перфоратор може бути використаний при роботах середньої важкості в режимі довбання каменю, гірських порід, бетону, цегли а також для свердління деревини, металу й пластмаси. ..
 • Кутова шліфувальна машина FORTE EG 10-125 New
  Шліфмашина (болгарка) - електричний інструмент, який призначений не тільки для різання, але і для шліфування, зачистки, обдирання бруду і відкладень з металевих і, рідше, кам'яних виробів. Умовно, залежно від тривалості застосування, болгарки можна розділити на два види: 1) побутові машинки, р..
 • Кутова шліфувальна машина FORTE EG 13-125 VL
  Шліфмашина кутова характеризується широким спектром застосування. Нею можна користуватися як в побутових умовах, наприклад різання куточка в гаражі, так і на професійному робочому місці. Застосовується болгарка як при роботах з металом (основне призначення) так і при обрізанні дерев'яних заготовок, ..
 • Кутова шліфувальна машина FORTE EG 14-125L
  Кутова шліфмашина (болгарка) FORTE EG 14-125L - потужний, легкий і зручний побутовий інструмент для всіх видів домашніх робіт. Болгарка зручна у використанні, як для лівші, так і для правші. Додаткова рукоятка, зручна подовжена ручка і зовсім невелика вага зроблять тривалу роботу з інструментом макс..
 • Кутова шліфувальна машина FORTE EG 16-180N
  Кутова шліфувальна машина Forte EG 16-180 N - це потужний і в той же час легкий побутовий інструмент для всіх видів домашніх робіт. Може використовуватися як правшою, так і лівшею. Додаткова рукоятка і невелика вага зроблять тривалу роботу з інструментом максимально комфортною. Можливе регулювання з..
 • Кутова шліфувальна машина STANLEY STGL2223-RU
  Кутова шліфмашина STGL2223 від Stanley необхідна для виконання шліфувальних і відрізних робіт по металу, нержавіючої сталі, чавуну і арматурі. При значній вазі в 6 кг, інструмент обладнаний потужним двигуном і виконує різання, шліфування та зачистку різноманітних матеріалів з високим ступенем продук..
 • Кутова шліфувальна машина STANLEY STGS9115-RU
  Компактна кутова шліфмашина STGS9115 від Stanley необхідна для виконання шліфувальних і відрізних робіт по металу, чавуну, арматурі, плитці і неабразивних матеріалів. При досить невеликій вазі  2.2 кг, інструмент обладнаний потужним двигуном і виконує різання, шліфування і зачистку різноманітни..
 • Кутова шліфувальна машина STARK AG 1010 New
  Stark AG 1010 NEW - кутова шліфувальна машина, призначена для шліфування під кутом, зачистки металевих, цементних, гранітних поверхонь, зварних швів і металоконструкцій, а також для різання металу, каменю. Болгарка Stark AG 1010 NEW володіє професійною системою відводу пилу й подовженою рукояткою..
 • Кутова шліфувальна машина STARK AG 2500
  Дворучна кутова шліфувальна машина Stark AG 2500 має професійний двигун потужністю 2500 Вт. Призначена для шліфування під кутом, зачищення металевих, цементних, гранітних поверхонь, зварних швів і металоконструкцій, а також для різання металу, каменю.      АG 2500 оснащена дво..
 • Лобзик електричний FORTE JS 800 VLP
  Хто сказав, що лобзики існують лише для того, щоб вирізати заготовки з деревних матеріалів. Це твердження вже давно абсолютно не відповідає істині, сучасний електричний лобзик - це дуже складний інструмент, забезпечений безліччю функцій і має масу можливостей. Електролобзик Forte JS 800 VLP ніяк не ..
 • Лобзик електричний STANLEY STSJ600
  Хороший електролобзик - це гарантована можливість отримувати самі замислуваті елементи для столярних робіт, для різноманітних металоконструкцій та інших завдань. Однією з таких моделей можна сміливо вважати лобзик ручний електричний STANLEY STSJ600. Використання цього інструменту дозволить Вам отрим..