Перфоратори

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Електроперфоратор FORTE PLRH 32-16RV
  Перфоратор - неодмінний атрибут будівельника або ремонтника. Без цього інструменту завдання виконання отворів і прорізів в бетонних стінах стає практично неможливим. Різко прискорює і полегшує інструмент і таку роботу, як підготовка стін до укладання керамічної плитки. Двигун в корпусі перфоратор..
 • Електроперфоратор FORTE RH 26-9R
  Перфоратор Forte RH 26-9 R - швидкий універсальний інструмент.Перфоратор обладнаний м'якою накладкою на основній і додатковій рукоятках для надійного утримання інструменту. Технічні характеристики: Потужність 850 Вт Тип патрона SDS + Режими Свердління + Удар, Удар, Свердління Максимал..
 • Електроперфоратор FORTE RH 30-9R
  Перфоратор Forte RH 30-9 R - незамінний помічник у побуті і професійній діяльності, ефективний, працездатний, компактний і зручний в експлуатації. Перфоратор FORTE RH 30-9 R  - інструмент, який може застосовуватися в трьох доступних режимах для свердління і буріння в бетоні і цеглі, для робо..
 • Електроперфоратор STANLEY STHR263K
  STANLEY STHR263K - універсальний трьохфункціональний перфоратор потужністю 800 Вт, оснащений режимами свердління, свердління з ударом і довбання, для роботи з бетоном, каменем, цеглою, а також по металу і деревині.Модель оснащується пилезахищенним патроном SDS+, і дозволяє свердлити 30 мм деревину, ..
 • Електроперфоратор STANLEY STHR272KS
  Бочковий перфоратор Stanley STHR272KS торговельної марки Stanley – відмінний помічник для будівельника. Інструмент може працювати в одному з трьох режимів - свердління з ударом, свердління і довбання. Модель комплектується електродвигуном потужністю 850 вт, легко свердлить отвори в бетоні, цеглі, ме..
 • Електроперфоратор STARK RH 1100 Profi
  Електричний перфоратор Stark RH 1100 Profi призначений для свердління отворів з ударною дією (перфоруванням) і без неї. Перфоратор може бути використаний в режимі довбання каменю, гірських порід, бетону, цегли а також для свердління деревини, металу й пластмаси. Перфоратор RH 1110 Profi має: ..
 • Електроперфоратор STARK RH 950 Profi
   Електричний перфоратор Stark RH 950 Profi призначений для свердління отворів з ударною дією (перфоруванням) і без неї. Перфоратор може бути використаний при роботах середньої важкості в режимі довбання каменю, гірських порід, бетону, цегли а також для свердління деревини, металу й пластмаси. ..