Шурупокрути

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Дриль-шуруповерт мережевий FORTE DS450VR
  Легкий побутовий шуруповерт Forte DS 450 VR представлений бюджетною моделлю, оптимальною для виконання робіт у домашніх умовах. Ця модель працює від мережевого джерела напруги і саме це дає їй більше переваг, особливо у випадках, коли інструмент застосовується лише час від часу. Користувачеві немає ..
 • Шуруповерт акумуляторний FORTE CD1213-2-B2
  Шурупокрут Forte CD 1213-2 B2 представлений компактною акумуляторною моделлю для виконання завдань по свердлінню отворів у металі й дереві, а також для роботи із кріпильними з'єднаннями різного типу (виріб обладнаний перемикачем напрямку обертання для роботи в реверсному режимі). Відмінною рисою дан..
 • Шуруповерт акумуляторний FORTE CD1413 B2
  Модель акумуляторного шурупокрута Forte CD 1413 B2 відмінно підійде для побутових і професійних завдань, оскільки інструмент може експлуатуватися в різних ситуаціях і умовах. Висока якість деталей інструмента дозволяють забезпечувати тривалу працездатність, крім того, шурупокрут обладнаний швидкозат..
 • Шуруповерт акумуляторний FORTE CD1813-2 B2
  Побутовий варіант акумуляторного шурупокрута Forte CD 1813-2 може бути рекомендований для повсякденних завдань, з його допомогою, наприклад, можна прикріпити листок гіпсокартону, повісити картину, виконати отвір для того, щоб можна було повісити полицю. Ця модель характеризується високою тривалістю ..
 • Шуруповерт акумуляторний STANLEY STCD1081B2-RU
  Акумуляторна дриль-шуруповерт STCD1081B2 від Stanley, призначена для загвинчування та вилучення кріпильних елементів, а також свердління отворів малого діаметру в дереві, металі та інших матеріалах. Сучасний літій-іонний акумулятор напругою 10.8 В і ємністю 1.5 Ач, забезпечує інструменту компактніс..
 • Шуруповерт акумуляторний STARK CD 108 Hobby Li-lon
  Акумуляторні шуруповерти CD 108 Hobby Li-lon TM STARK (Німеччина) призначені для закручування і викручування шурупів, гвинтів, саморізів, а також для свердління в деревині, пластмасі та інших матеріалах. Всі шуруповерти цієї серії мають можливість регулювання величини моменту імпульсу, та можливі..
 • Шуруповерт акумуляторний з ударом STANLEY STDC12HBK-RU
  Дивлячись на акумуляторний шурупокрут з ударом STANLEY STDC12HBK-RU хочеться вірити, що інструменти з акумуляторами скоро зможуть прийти на заміну мережевим аналогам. Якщо раніше потужності акумулятора шурупокрута ледве вистачало на те, щоб просвердлити отвір в металічному виробі, то на даний час ми..
 • Шуруповерт мережевий STANLEY STDR5206
  Мережевий шуруповерт STDR5206 від Stanley потужністю 520 Вт, призначений для загвинчування і витягання кріпильних елементів при роботі з м'якими будівельними матеріалами, такими як гіпсокартон. Модель оснащена надійним редуктором і електронним вимикачем з вбудованим перемикачем реверса, які дозволя..
 • Шуруповерт мережевий STARK EDC 550 PRO
  Stark EDC 550 PRO - електричний шуруповерт для закручування /розкручування шурупів, також можна використовувати як дриль. Оснащений LED підсвічуванням робочої зони і ручкою з м'якою прогумованою накладкою для зручної роботи. Електричний шуруповерт EDC 550 PRO -надійний помічник Німецької якості. ..
 • Шуруповерт мережевий STARK EDC 650 Profi
  Stark EDC 650 Profi - електричний шуруповерт для закручування/розкручування шурупів при монтажних, оздоблювальних та будівельних роботах та в деяких видах слюсарних та столярних робіт в побутових умовах, також можна використовувати як дриль. Оснащений LED підсвічуванням робочої зони і ручкою з м'яко..