Вигляд: Список / Сітка
На сторінці:
Сортування:

Карниз стельовий , серія 700, артикул 717

Карниз стельовий , серія 700, артикул 717

Виробник OPTIMA DECOR
Наявність:
На складі
Опис

Бажаєте, щоб стеля виглядала оригінально і елегантно, а інтер'єр був досконалим? Тоді Вам необхідний стельовий карниз OPTIMA DECOR. Він відмінно підходить і до стельової плитки, і до штукатурки, і до шпалер, і взагалі до будь-якого покриття, адже стельовий плінтус допоможе приховати зазори між стелею і стіною, додасть акуратності всьому інтер'єру і створить ефект завершеності.

Компанія OPTIMA DECOR виробляє високоякісні пінополістирольні стельові карнизи. Пінополістирол - унікальний матеріал, який дозволяє виготовити практичні, економічні, і дуже прості при монтажі стельові карнизи. Ще одна перевага пінополістирольних карнизів, це можливість використовувати їх в будь-якому приміщенні: в офісі, в квартирі, на дачі. Різноманітність моделей і дизайнів пінополістирольних стельових карнизів допоможе вибрати той, що потрібний саме Вашому інтер'єру, той, що створить необхідний ефект. Важливо ще й те, що стельові багети з пінополістиролу легко можна комбінувати з іншими елементами декору, наприклад з пінополістирольними стельовими плитами і розетками.

Сучасні стельові карнизи, які виробляються компанією OPTIMA DECOR, абсолютно безпечні для здоров'я, тому як є екологічно чистими і пожежобезпечними.

Для будівельних матеріалів важливою характеристикою є простота і зручність їх монтажу. В даному випадку Вам не будуть потрібні ні спеціальні знання, ні навики, ні складні технології, тому що пінополістирольні багети будь-яка людина зможе наклеїти самостійно. Адже стельові карнизи з пінополістиролу дуже легкі (пінополістирол на 90% складається з повітря), їх можна розрізати звичайним канцелярським ножем, і Ви з легкістю підберете потрібний розмір.

В експлуатації пінополістирольні багети дуже зручні, тому що не доставляють ніяких турбот. Ці вироби не схильні до усадки, вони будуть дуже довго служити, їх можна мити, а якщо захочете, можна перефарбувати!

Розмір виробу серії 700 - 54 х 54 мм, довжина - 2 м.