Лаки, Фарби

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Акриловий гідрофобний захист "Тюлень"
  Призначення. Для захисту керамічних, цегляних, гіпсових та штукатурних поверхонь, природного каменю та мармуру, шиферу та черепиці, створює гідрофобне покриття. Сприяє продовженню терміну експлуатації основи. Запобігає появі висолів, чутливості до циклів замороження/танення. Зменшує тепловіддачу. За..
 • Грунт ГФ-021 "Хімтекс"
  Грунт ГФ-021 "Хімтекс" призначений для захисту металевих і дерев'яних поверхонь усередині і зовні приміщень під покриття різними емалями. Грунтовка збільшує адгезію (прилипання) між поверхнею, що фарбується і фінішним покриттям. Використання грунтовки зменшує витрату фарби і збільшує довговічність п..
 • Грунтівка "Універсалакрил 199 МЕТАЛ Л"
  Призначена для ґрунтування: чорних, кольорових та оцинкованих металів, цоколів та дахів будинків, металевих конструкцій мостів, будівель, опор ліній електромереж.Переваги:висока адгезія, та стійке покриття поверхонь чорних, кольорових та оцинкованих металів, та виробів з них можливість ..
 • Грунтовка антикорозійна ГФ-021 Premium
  Грунт виготовлений на лляній олії за стандартами СРСР (ДОСТ 25129-82). Являє собою композицію антикорозійних пігментів і фосфатних наповнювачів із спеціальними добавками, в гліфталевій смолі.Призначається для грунтування металевих поверхонь всередині і зовні приміщення перед забарвленням різними..
 • Грунтовка акрилова"Новапласт"
  Грунтовка акрилова «Новапласт Н-31» використовується для обробки поверхонь з метою поверхневого зміцнення основ і зменшення водопоглинання перед кріпленням плиток, приклеюванням пінополістиролу, заливанням підлог, оштукатурюванням стін і стелі, наклеюванням шпалер, фарбуванням і для зміцнення верхнь..
 • Емаль ПФ-115 "Aura"
  ВластивостіАлкідна емаль універсального застосування.    Алкідна емаль універсального застосування.     Має високі покривність й адгезію (прилипання до поверхні.     Легко наноситься й розтікається, створюючи рівномірне покриття із прекрасн..
 • Препарат для знищення комах "Altaxin Hylotox Q"
  ХІЛОТОКС Q має подвійну дію – вбиває комах-технічних шкідників деревини а також надовго захищає від їх повторної появи.  Застосування    Меблі, ворота, паркани, перголи, фасади, вікна, двері, дерев’яні обшивки стін, дахові конструкції інші елементи дерев’яних конструкцій..
 • Суперпластифікатор для теплої підлоги "Sanpol"
  Застосування суперпластифікатора SANPOL, як пластифікуючої добавки до бетонних сумішей дозволяє:У 3 рази збільшити рухливість бетонної суміші без зниження міцності; На 20% знизити водоспоживання бетонної суміші; На 20-30% зменшити тривалість теплової обробки; Отримати литі суміші, що са..