Гіпсокартонні системи

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Гіпсокартон Knauf
  Гіпсокартон  Knauf - це будівельно-оздоблювальний матеріал, який застосовується для облицювання стін, влаштування міжкімнатних перегородок, підвісних стель, а також для виготовлення декоративних та звукопоглинаючих виробів.Призначення Стіновий Довжина 2 500 мм, 3000 мм Ширина 1200 мм Тов..
 • Гіпсокартон Rigips
  Гіпсокартон  Rigips - це будівельно-оздоблювальний матеріал, який застосовується для облицювання стін, влаштування міжкімнатних перегородок, підвісних стель, а також для виготовлення декоративних та звукопоглинаючих виробів.Стіновий гіпсокартон часто використовують в будівництві легких пере..
 • Гіпсокартон Lafarge
  Гіпсокартон Lafarge - це будівельно-оздоблювальний матеріал, який застосовується для облицювання стін, влаштування міжкімнатних перегородок, підвісних стель, а також для виготовлення декоративних та звукопоглинаючих виробів.Стіновий гіпсокартон часто використовують в будівництві легких перегород..
 • Гіпсокартон Plato
  Гіпсокартон  Plato - це будівельно-оздоблювальний матеріал, який застосовується для облицювання стін, влаштування міжкімнатних перегородок, підвісних стель, а також для виготовлення декоративних та звукопоглинаючих виробів.Стіновий гіпсокартон часто використовують в будівництві легких ..
 • Гіпсокартон вологостійкий Knauf 2500x1200
  Гіпсокартон вологостійкий Knauf - це будівельно-оздоблювальний матеріал, який застосовується для облицювання стін, влаштування міжкімнатних перегородок, підвісних стель, а також для виготовлення декоративних та звукопоглинаючих виробів.Використання вологостійкого гіпсокартону Knauf можливе у ван..
 • Гіпсокартон вологостійкий Lafarge 2500x1200
  Гіпсокартон вологостійкий Lafarge - це будівельно-оздоблювальний матеріал, який застосовується для облицювання стін, влаштування міжкімнатних перегородок, підвісних стель, а також для виготовлення декоративних та звукопоглинаючих виробів.Використання вологостійкого гіпсокартону Lafarge можливе у..
 • Гіпсокартон вологостійкий Plato 2500x1200
  Гіпсокартон вологостійкий Plato Aquastop- це будівельно-оздоблювальний матеріал, який застосовується для облицювання стін, влаштування міжкімнатних перегородок, підвісних стель, а також для виготовлення декоративних та звукопоглинаючих виробів.Листи гіпсокартону Plato Aquastop відрізняються зниж..
 • Гіпсокартон вологостійкий Rigips 2500x1200
  Гіпсокартон вологостійкий Rigips - це будівельно-оздоблювальний матеріал, який застосовується для облицювання стін, влаштування міжкімнатних перегородок, підвісних стель, а також для виготовлення декоративних та звукопоглинаючих виробів.Знижена здатність вбирання води у порівнянні зі стандартним..
 • Гіпсокартон стельовий Bau Gips 2500x1200
  Гіпсокартонні листи - це сучасний будівельно-оздоблювальний матеріал, що складається з двох шарів будівельного картону з заповненням між ними гіпсовою сумішшю з наповнювачами.Гіпсокартон застосовується для спорудження міжкімнатних перегородок, оздоблення стін та стель на несучих конструкціях, ви..
 • З'єднання для профіля CD-60 (краб)
  Використовується, як правило , для створення стельового каркаса з гіпсокартонних плит. Аксесуар дозволяє значно підсилити конструкцію за рахунок зміцнення CD 60 / 27 профілів за допомогою перемичок , які перпендикулярно кріпляться до поздовжніх профілях . Даний кронштейн дозволяє зробити хрестоподіб..
 • З'єднання для профіля CD-60 (повздовжнє)
  Даний аксесуар використовується, щоб наростити довжину профілів CD 60 (несучих). Це незамінний компонент для монтажу стельових конструкцій з гіпсокартонних плит в приміщеннях з великою площею. З його допомогою можна об'єднувати профілі в один (дві одиниці і більше). Їх кінці вставляються в з'єднувач..
 • Підвіс прямий CD-60
   Прямий підвіс застосовується для кріплення профілів стельових CD 60x125 до несучої основи. Це дозволяє зменшити відстань між конструкціями несучої основи і підвісної стелі до мінімуму.Розміри:0,50х60х125 мм 0,70х60х125 мм 0,70х60х170 мм 0,70х60х250 мм 0,80х60х125..
 • Підвіс прямий CD-60 поворотний
  Підвіс для CD-профіля обертовий складться з анкерного підвісу із затиском та тяги. Анкерний підвіс вставляється в профіль CD 60 і додатково закріплюється фіксатором, що знаходиться в нижній частині підвісу.Анкерний підвіс складається з двох частин: анкерний підвіс з зажимом і тяга. Анкерний підв..
 • Профіль для гіпсокартону CD-60
  Профіль CD-60  використовується в будівництві при монтажі підвісних стель. Профіль виконаний з високоякісної сталі, товщиною 0,4 мм. Профіль оцинкований, що виключить корозію у вологих приміщеннях. ..
 • Профіль для гіпсокартону CD-60 (Lafarge)
  Профіль CD-60  використовується в будівництві при монтажі підвісних стель. Профіль виконаний з високоякісної сталі, товщиною 0,4 мм. Профіль оцинкований, що виключить корозію у вологих приміщеннях. ..
 • Профіль направляючий UD 27, 3м
  При монтажі каркаса підвісної стелі профіль UD-27 кріпиться по периметру приміщення. У разі установки каркаса стін профіль  кріпиться до підлоги і стелі приміщення. ..
 • Профіль направляючий UD 27, Lafarge
  При монтажі каркаса підвісної стелі профіль UD-27 кріпиться по периметру приміщення. У разі установки каркаса стін профіль  кріпиться до підлоги і стелі приміщення. ..
 • Профіль направляючий UW-100 3 м
    Профіль UW-100 служить в якості направляючого для вертикальних стійок каркасів з CW-75 профілю призначених для гіпсокартонних та облицювальних конструкцій. У спинці профілю знаходяться отвори через кожні 250 мм, для зручного кріплення профілю до основи за допомогою дюбеля. У разі потреби..
 • Профіль направляючий UW-75
    Профіль UW-75 служить в якості направляючого для вертикальних стійок каркасів з CW-75 профілю призначених для гіпсокартонних та облицювальних конструкцій. У спинці профілю знаходяться отвори через кожні 250 мм, для зручного кріплення профілю до основи за допомогою дюбеля. У разі потреби ..
 • Профіль стійковий CW-100 3 м
   Монтується CW-100  профіль в парі з відповідним за розміром направляючим профілем (UW-100). Вибір необхідного за розміром профілю здійснюється в загальному випадку виходячи з необхідної висоти перегородки, її конструкції (одношарова або двошарова) і вимог до звукоізоляціїКріплення сті..
 • Профіль стійковий CW-50 3 м
   Монтується CW-50  профіль в парі з відповідним за розміром направляючим профілем (UW-50). Вибір необхідного за розміром профілю здійснюється в загальному випадку виходячи з необхідної висоти перегородки, її конструкції (одношарова або двошарова) і вимог до звукоізоляціїКріплення стійк..
 • Профіль стійковий CW-75
   Монтується CW-75  профіль в парі з відповідним за розміром направляючим профілем (UW-75). Вибір необхідного за розміром профілю здійснюється в загальному випадку виходячи з необхідної висоти перегородки, її конструкції (одношарова або двошарова) і вимог до звукоізоляціїКріплення стійк..
 • Профіль цокольний LO 103/0,8-2,5
  Профіль призначений для формування нульового рівня при поклейці утеплювача. Дозволяє задати точний горизонтальний рівень поклейки утеплювача, захищає нижню межу теплоізоляційного матеріалу системи утеплення фасаду від намокання, механічних пошкоджень. ..
 • Профіль цокольний LO 53/0,8-2,5
  Профіль призначений для формування нульового рівня при поклейці утеплювача. Дозволяє задати точний горизонтальний рівень поклейки утеплювача, захищає нижню межу теплоізоляційного матеріалу системи утеплення фасаду від намокання, механічних пошкоджень. ..