Гіпсокартон

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Гіпсокартон Knauf
  Гіпсокартон  Knauf - це будівельно-оздоблювальний матеріал, який застосовується для облицювання стін, влаштування міжкімнатних перегородок, підвісних стель, а також для виготовлення декоративних та звукопоглинаючих виробів.Призначення Стіновий Довжина 2 500 мм, 3000 мм Ширина 1200 мм Тов..
 • Гіпсокартон Rigips
  Гіпсокартон  Rigips - це будівельно-оздоблювальний матеріал, який застосовується для облицювання стін, влаштування міжкімнатних перегородок, підвісних стель, а також для виготовлення декоративних та звукопоглинаючих виробів.Стіновий гіпсокартон часто використовують в будівництві легких пере..
 • Гіпсокартон Lafarge
  Гіпсокартон Lafarge - це будівельно-оздоблювальний матеріал, який застосовується для облицювання стін, влаштування міжкімнатних перегородок, підвісних стель, а також для виготовлення декоративних та звукопоглинаючих виробів.Стіновий гіпсокартон часто використовують в будівництві легких перегород..
 • Гіпсокартон Plato
  Гіпсокартон  Plato - це будівельно-оздоблювальний матеріал, який застосовується для облицювання стін, влаштування міжкімнатних перегородок, підвісних стель, а також для виготовлення декоративних та звукопоглинаючих виробів.Стіновий гіпсокартон часто використовують в будівництві легких ..
 • Гіпсокартон вологостійкий Knauf 2500x1200
  Гіпсокартон вологостійкий Knauf - це будівельно-оздоблювальний матеріал, який застосовується для облицювання стін, влаштування міжкімнатних перегородок, підвісних стель, а також для виготовлення декоративних та звукопоглинаючих виробів.Використання вологостійкого гіпсокартону Knauf можливе у ван..
 • Гіпсокартон вологостійкий Lafarge 2500x1200
  Гіпсокартон вологостійкий Lafarge - це будівельно-оздоблювальний матеріал, який застосовується для облицювання стін, влаштування міжкімнатних перегородок, підвісних стель, а також для виготовлення декоративних та звукопоглинаючих виробів.Використання вологостійкого гіпсокартону Lafarge можливе у..
 • Гіпсокартон вологостійкий Plato 2500x1200
  Гіпсокартон вологостійкий Plato Aquastop- це будівельно-оздоблювальний матеріал, який застосовується для облицювання стін, влаштування міжкімнатних перегородок, підвісних стель, а також для виготовлення декоративних та звукопоглинаючих виробів.Листи гіпсокартону Plato Aquastop відрізняються зниж..
 • Гіпсокартон вологостійкий Rigips 2500x1200
  Гіпсокартон вологостійкий Rigips - це будівельно-оздоблювальний матеріал, який застосовується для облицювання стін, влаштування міжкімнатних перегородок, підвісних стель, а також для виготовлення декоративних та звукопоглинаючих виробів.Знижена здатність вбирання води у порівнянні зі стандартним..
 • Гіпсокартон стельовий Bau Gips 2500x1200
  Гіпсокартонні листи - це сучасний будівельно-оздоблювальний матеріал, що складається з двох шарів будівельного картону з заповненням між ними гіпсовою сумішшю з наповнювачами.Гіпсокартон застосовується для спорудження міжкімнатних перегородок, оздоблення стін та стель на несучих конструкціях, ви..