Вагонка

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Блокхаус
  Блок хаус (інші назви: імітація колодій, блок-хауз) - це сучасний варіант обшивальною дошки, який вже встиг стати популярним. Цей красивий матеріал поряд з євровагонкою та імітацією бруса вікорістовується для обшивки стін, при цьому стіна виглядає як складена з оциліндрованіх колод. На відміну від к..
 • Вагонка дерев'яна
  Дерев'яний профіль є одним з найбільш затребуваних і найбільш поширених будівельних матеріалів. Найбільшою популярністю при проектуванні оздоблювальних робіт практично будь-яких поверхонь заслужено користується вагонка дерев'яна. Попит на неї стабільно високий через простоту монтажу, функціональност..
 • Ламіновані стінові панелі ПВХ "Alex"
  Пластикова вагонка, пластикові панелі і вагонка ПВХ - все це технологічний, сучасний, дуже практичний, недорогий якісний будівельний матеріал, що часто використовується при обробці різних приміщень і будинків.Якість-одне з основних достоїнств продукції з торговою маркою «Алекс-3». Застосування с..
 • Стінові МДФ панелі "KronoOriginal"
  Елегантне покриття для ваших стін і стель. Прикрасьте стіни і стелі елегантними панелями, пропонованими в трьох різних по ширині виконаннях. Підходять для приміщень будь-якого типу, легко миються, допускається установка у вологих приміщеннях. Практична замкова система істотно спрощує процес установ..
 • Стінові ПВХ панелі "ТерПол"
  Пластикова вагонка або панелі (ПВХ) - "ТерПол" це недорогий практичний і сучасний оздоблювальний матеріал, для внутрішніх і зовнішніх робіт, який протягом десятиліть є одним з найпопулярніших в дизайні інтер'єрів. Виготовляється з полівінілхлориду (ПВХ), який має високі фізичні і санітарно-гігієнічн..
 • Фальш-брус
  Фальшбрус -це дошка з цілісного шматка дерева невеликої товщини, оброблена з усіх боків. Лицьова частина гладка і має фаски зверху і знизу, задня частина має пази для вільної циркуляції повітря. Верхній і нижній торці виконані у вигляді шпунта і паза, для з'єднання струганих дощок між собою. Такий в..